Топ Новини

Азаров розкритикував роботу Мін'юсту, Мінрегіонбуду, МОЗ та Укрнацпроекту

2 листопада 2011 в 11:53
Прем'єр-міністр Микола Азаров на сьогоднішньому розширеному засіданні уряду за участю президента Віктора Януковича розкритикував роботу низки міністерств і відомств за гальмування процесу проведення реформ.
azarov_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова уряду зокрема зробив критичні зауваження щодо роботи Мін'юсту, Мінрегіонбуду, МОЗ та Держагентства з інвестицій та управління національними проектами.

Прем'єр розкритикував Мін'юст через те, що досі не працює механізм реєстрації підприємців за допомогою електронної пошти: «На середину жовтня надійшло лише 11 заявок. А зареєстрований лише один підприємець. Було б смішно, якби не було так сумно. А причина в чому? Відсутність в Україні єдиних форматів електронного цифрового підпису. Чому їх немає? Та тому, що Мін'юст ще у травні скасував наказ про формат підпису та не запропонував нічого натомість».

М.Азаров також розкритикував роботу місцевих органів виконавчої влади за те, що вони протягом року не забезпечили умови для реалізації закону про регулювання містобудівної діяльності.

«Де ж активна позиція Мінрегіонбуду, міністра Близнюка? Саме його міністерство має бути локомотивом цієї реформи ... За деякими напрямками завдання виконуються зазвичай формально. Як наслідок, результат незначний і не відповідає поставленій меті», - сказав глава уряду.

Міністерство охорони здоров'я зазнало критики за відсутність медичних стандартів надання первинної медичної допомоги. «Міністр охорони здоров'я видає наказ, в якому лише визначає теми для розробки стандартів», - пояснив М.Азаров, підкресливши також неприпустимість закриття без урахування думки людей і без погодження з громадами лікарень і амбулаторій.

Також М.Азаров критично поставився до виступу голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва, який заявив про залучення 500 млн дол: «З 500 млн, до речі, майже 400 млн - це китайські інвестиції, про які президент домовився ще рік тому, а інші 100 млн - не знаю куди і що. А що таке 100 млн для роботи агентства?»

При цьому прем'єр підкреслив, що завжди готовий надати допомогу та підтримку у вирішенні необхідних питань: «Що заважає і хто заважає? Двері мої відкриті, будь ласка».

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...