Азаров поскаржився на труднощі в передвиборній кампанії, що виникають через примітивний популізм опонентів

15 вересня 2012 в 13:17
За словами прем'єра, найскладніше у виборчій кампанії - це протистояти популізму. Азаров висловив сподівання, що «український народ, який пройшов випробування популізмом, ось ці всі 20 років його тренували популізмом, зробить правильний вибір на виборах».
546456ov.jpg
khersonline.net

Партії регіонів важко проводити передвиборну кампанію через примітивний популізм опонентів. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив 15 вересня в Ялті на 9-му форумі «Ялтинської європейської стратегії» (YES).

«Зараз проходить в Україні виборча кампанія. У ній бере участь дуже багато політичних сил. Всі вони є опонентами чинного уряду. Серед палітри політичних сил, які будуть у бюлетенях, не буде жодного союзника уряду», - сказав Азаров.

Він підкреслив, що всі політичні сили проводять свою виборчу кампанію під гаслом критики дій уряду.

- Впевнено проходять у Раду, як і раніше тільки чотири партії

«Там, де ця критика є об'єктивною, але, на превеликий жаль, такої критики я практично не чую, ми до неї ставимося абсолютно нормально. Але переважна більшість аргументів заснована на примітивному популізмі: ось ми збільшимо пенсію в три рази, збільшимо зарплату в три рази. Звичайно, в таких умовах досить важко проводити виборчу кампанію», - підкреслив Азаров.

Він зазначив, що найскладніше у виборчій кампанії - це протистояти популізму. Азаров висловив надію, що «український народ, який пройшов випробування популізмом, ось ці всі 20 років його тренували популізмом, зробить правильний вибір на виборах».

Вибори до парламенту відбудуться 28 жовтня. Вони пройдуть за змішаною системою: половина депутатського корпусу (225 осіб) буде обрана за партійними списками, друга половина - в мажоритарних округах. Брати участь у виборах можуть лише партії (на минулих виборах допускалися блоки партій), прохідний бар'єр становить 5%.

Читайте також:

Тільки 14% українців вірять у чесні вибори

Закон про російську мову ніяк не вплинув на рейтинги регіоналів і опозиції

Партія регіонів у 75 разів випереджає опозицію за кількістю позитиву на телебаченні


У Раду проходять 4 партії, шанси Королівської зменшуються

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...