Топ Новини

Азаров незадоволений «рівнем мислення» Порошенка

3 серпня 2011 в 08:35
Прем’єр-міністр України Микола Азаров різко розкритикував власників Севастопольського морського заводу, які не можуть налагодити роботу приватизованого підприємства.
web_azarov_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Для чого суспільству такі власники з таким рівнем мислення?» - сказав М.Азаров про власників «Севморзаводу», відкриваючи засідання уряду в середу, 3 серпня.

(Наприкінці 2010 року контроль над «Севморзаводом» отримав концерн «Укрпромінвест», підконтрольний відомому українському бізнесмену, голові ради Нацбанку, екс-міністру закордонних справ і екс-главі РНБО Петру Порошенку. Раніше підприємство знаходилося під контролем бізнесмена Костянтина Григоришина, а ще раніше завод належав ліванському бізнесменові Рафіку Дау.)

«Підприємство («Севморзавод») приватизували, і воно зараз дійшло жалюгідного стану. Запустіння і розвал. Тисячі людей втратили роботу. І що ж пропонує приватний менеджмент? Дайте державне замовлення на будівництво суден. Тобто, хай платники податків заплатять нам, бо ми самі нічого не можемо. Дуже оригінальне рішення. Жодної ініціативи, жодних інвестицій. А як завод буде виконувати замовлення, коли устаткування порізане або іржаве, коли всі класні робітники пішли світ за очі?» - запитав прем’єр.

Після цього вступу М.Азаров доручив «визначитися з відповідальністю власників за ефективну роботу приватизованих підприємств». «Доручаю Міністерству економіки і Фонду державного майна до кінця року здійснити детальний аналіз роботи приватизованих підприємств, їх інвестиційних, перспективних планів і запропонувати комплекс заходів з наведення порядку в цій сфері. Аж до внесення змін у законодавство», - цитує М.Азарова прес-служба уряду.

«Інертні, безвідповідальні власники суспільству не потрібні. Утриманці також не потрібні. Свобода дана не для того, щоб руйнувати, а для того, щоб будувати», - пояснив сенс слова український прем’єр.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...