Топ Новини

Азаров натякнув Путіну і Медвєдєву, що російські телеканали «не зовсім об'єктивно» висвітлюють ситуацію в Україні

26 червня 2012 в 09:57
Український прем'єр скаржиться, що російські ЗМІ не працюють на зближення України і Росії, не зовсім коректно подаючи інформацію про те, що насправді відбувається в сусідній країні.

Російські телеканали «не зовсім об'єктивно» висвітлюють ситуацію в Україні, хоча замість цього могли б працювати на зближення двох країн. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю російському журналістові Володимиру Познеру в його програмі на Первом канале.

«Мені довелося подивитися кілька російських каналів, і я про це сказав відверто Дмитру Анатолійовичу і Володимиру Володимировичу, я як глядач їм сказав, що не зовсім об'єктивно висвітлюється те, що відбувається в Україні. Мене як керівника це не може не турбувати», - заявив Азаров.

«Ми, звичайно, не можемо втручатися в діяльність ЗМІ, і ми не втручаємося. Але якби ми використовували свої можливості для того, щоб максимально згладжувати наші (України з Росією, - ред.) протиріччя, а про те, що нас об'єднує, максимально відкрито розповідати людям, і ми, і ви б тільки виграли», - вважає він.

На цьому Познер повідомив, що Азаров сам висловив бажання прийти на програму. «Це можливість донести до росіян точку зору України без всяких обмежень», - пояснив він.

При цьому Азаров також "пройшовся" і по вітчизняних телеканалах, які тільки й роблять, що "поливають брудом" уряд заради отримання вигоди.

"У нас є один національний канал, на превеликий жаль, він не конкурентний з приватними телеканалами, він їм програє. Решта всі приватні. І чим це приватне телебачення займається? Поливає брудом уряд. Ось з ранку до вечора", - заявив Азаров.

"Я тут не ображаюся на їхню, так би мовити, критику, але от проведення реформ вимагає все-таки підтримки людей. Але всі приватні канали виходять з чого? Що їм треба заробляти на життя, тобто треба робити так, щоб канали були цікаві. Якщо канал буде хвалити уряд, то він не буде цікавим, так вони пояснюють свою позицію", - уточнив прем'єр.

Читайте також:

Янукович згадав, як в 2004-му його вважали провінціалом і поливали брудом

У Криму з ефіру зняли програму за відсутність в ній сюжетів про Януковича

Азаров вважає, що у втраті довіри до влади винні «політичні провокатори»

Азаров каже, що за 2 роки він зробив більше, ніж всі інші за попередні 20 років

Азаров наказав міністрам активніше піарити в ЗМІ «покращення життя»

Телеканали стали замовчувати в десять разів більше важливих тем

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...