Топ Новини

Азаров «нарахував» в Україні 20 млн росіян і заявив, що українці чинять опір реформам

26 червня 2012 в 06:11
Микола Азаров в інтерв'ю Володимиру Познеру на російському Первом канале заявив, що в Україні живе 20 млн росіян. Окрім того, прем'єр сказав, що українське суспільство «чинить опір перетворенням і хоче залишитися таким, як зараз», і Україні знадобиться півстоліття, щоб стати стабільною європейською державою.
azarov__110.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що в Україні проживає 20 млн росіян і країні необхідно 50 років для перетворення на стабільну європейську державу. Про це він сказав в інтерв'ю Володимиру Познеру в його програмі «Познер» на російському Первом канале.

«В Україні проживає понад 20 млн росіян. Як вони себе почувають? Напевно, так само, як і я. Я російська людина, 28 років живу в Україні. Звичайно, я вже себе відчуваю українцем, тобто, громадянином України», - сказав Азаров.

За його словами, у Радянському Союзі «каша варилася», люди мігрували в рамках країни і ніхто не думав, де він народився, і хто він за національністю.

«Ми були громадянами однієї країни, і було зовсім не просто усвідомити, що ти живеш зовсім в іншій країні», - сказав прем'єр.

Азаров підкреслив, що Росія залишається його батьківщиною. При цьому він повідомив, що коли переїхав до Донецька з Росії, не думав, що колись не буде Радянського Союзу. «Мені це і в голову не могло прийти», - сказав Азаров.

При цьому він вважає, що ніхто не ображається, «якщо говорити «на» або «в» Україні».

- Азаров зізнався, що йому важко і нудно працювати

На питання, чи продовжує він вважати, що Україні знадобиться півстоліття, щоб стати стабільною європейською державою, Азаров відповів: «А ви думаєте по-іншому? Звичайно, це тривалий процес. Я знаю історію, процес подолання відсталості, не технічної, яку можна швидко подолати, але процес трансформації мислення, традицій, звичаїв, законодавчої бази та багато-багато іншого, з чого складається європейське суспільство. Це процес дуже тривалий і реактивний».

На думку Азарова, «суспільство чинить опір перетворенням і хоче залишитися таким, як зараз, як звикло, а поміняти щось дуже складно, і реформи в Україні проходять з величезним опором».

Читайте також:

Азаров вважає, що темпи євроінтеграції України прискорилися

Азаров втричі завищив дані про зростання української промисловості

Азаров спробує умовити Медведєва пустити в Україну туркменський газ за російською «трубі»

Азаров у Москві побачив бажання Путіна і Медведєва вирішувати газове питання

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...