Топ Новини

Азаров наказав міністрам активніше піарити у ЗМІ «покращення життя»

13 лютого 2012 в 10:33
Тепер українські міністри більше не зможуть тікати від журналістів після засідань Кабміну: членів уряду зобов'язали особисто з'являтися перед телекамерами і виходити до ЗМІ для більш тісного спілкування з мас-медіа.
Mozharovskiy-3.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр Микола Азаров 8 лютого дав вказівку всім міністрам «посилити системну роботу із засобами масової інформації з роз'яснення цілей і змісту проведення соціально-економічних реформ».

Окрім того, перед керівниками відомств поставлено завдання «забезпечити особисте спілкування з журналістами з метою оприлюднення рішень, прийнятих урядом». При цьому журналістів зобов'язуються «забезпечити максимально зручними та комфортними умовами роботи».

«Для того, щоб громадяни України мали можливість отримувати інформацію про роботу органів влади з перших уст - безпосередньо від керівників міністерств і відомств - по середах після завершення засідань Кабінету міністрів кожен міністр повинен ввести у постійну практику особисте спілкування з журналістами», - повідомляє прес-служба Кабміну.

Також там заявили, що готові розглянути й інші пропозиції щодо покращення організації роботи журналістів.

«Переконані, що саме оперативне та об'єктивне висвітлення діяльності уряду значною мірою сприяє налагодженню суспільного діалогу, підвищенню ефективності діяльності влади і дієвому громадському контролю за роботою виконавчої влади», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, це вже не перші потуги влади знайти спільну мову з народом і якось розповісти про свої заслуги. Раніше Азаров вже вимагав від міністрів «працювати з громадянським суспільством» і «системно роз'яснювати» людям проведені реформи, щоб ще на старті вони не почали «кульгати».

Читайте також:

Азаров доручив міністрам активізувати провладну пропаганду у ЗМІ

Азаров доручив провести піар-кампанію з продажу землі

Азаров хоче зобов'язати владу реагувати на критику у ЗМІ

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...