Азаров хотів би отримати перспективу членства в ЄС

17 вересня 2011 в 08:30
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вважає, що угоди з ЄС, які можуть бути підписані найближчим часом, мають передбачати перспективу членства України в Європейському Союзі.
azarov_DSC9854.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це глава українського уряду заявив у ході дискусії «Східна Європа та роль України» на 8-му Ялтинському форумі YES, повідомляє прес-служба форуму.

«Європейський Союз - не наречений, а Україна - не наречена. Я вважаю досить бюрократичними і протокольними суперечки про те, включати до угоди про асоціацію європейську перспективу (України) чи не включати, - зазначив він. - Однозначно треба включати. Якщо ми думаємо про майбутнє. Якщо ми не дивимося тільки в сьогоднішній день. Європа стоїть на порозі найглибших трансформацій. Давайте подивимося, ким був Китай 20 років тому і подивимося на 10-річну перспективу. Через 10 років наші суперечки будуть безглуздими», -підкреслив він.

Нагадаємо, що в Євросоюзі вважають малоймовірним набуття чинності угоди про асоціацію, поки український режим буде нехтувати основоположні європейські цінності.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...