Азаров звинуватив опозицію у відстоюванні інтересів Росії

19 березня 2013 в 19:28

У питанні сланцевого газу "антисемітська організація "Свобода" та інші партії є, по суті, агентами Російської Федерації", - заявив Азаров.

Николай Азаров и Венди Шерман
Микола Азаров і Венді Шерман
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Микола Азаров здивований об'єднанням зусиль опозиційних партій у боротьбі проти видобутку сланцевого газу в Україні.

"Ви будете зустрічатися з опозицією і зможете задати питання: як об'єдналися проти урядового проекту з розробки сланцевого газу антисемітська організація "Свобода", Комуністична партія, а також "Батьківщина" і "Фронт змін", - сказав він у ході зустрічі з заступником держсекретаря США Венді Шерман у Києві.

"Нехай вони вам пояснять, чиї інтереси вони захищають. З одного боку, язиком лепечуть проти Росії, з іншого боку, є, по суті, агентами Російської Федерації", - відзначив глава уряду.

Українське керівництво 24 січня 2013 року підписало угоду про розподіл продукції (УРП) на 50 років з компанією Shell, яка буде видобувати газ на Юзівській площі.

У 2013 році планується провести конкурси з укладення УРП ще щодо чотирьох нафтогазових площ на шельфовій і континентальній частині країни. Зокрема, планується оголосити конкурси із Слобожанської нафтогазоносної ділянки (Харківська обл.), а також на ділянках Форос і Таврія на мілководді шельфа Прикерченської ділянки Чорноморського шельфу і сухопутних дільнках, розташованих на території Полтавської, Дніпропетровської і Донецької областей.

Читайте також:

Азаров визнав, що сланцевий газ несе ризики для екології

Сланцевий газ: "за" або "проти"?

Українська влада звільнила Shell від сплати практично всіх податків

Екологи протестують проти видобутку сланцевого газу на Донбасі

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...