Топ Новини

Азаров вирішив відмовитися від створення фінансової поліції

14 березня 2013 в 07:23

Глава уряду наказав відповідним міністерствам і відомствам не розглядати проект закону про створення фінансової поліції.

Николай Азаров
Микола Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров наказав не розглядати проект закону про створення Служби фінансових розслідувань. У Кабінеті міністрів відзначили, що таке доручення глава уряду дав відповідним міністерствам і відомствам".

"Таке рішення глава уряду ухвалив після вивчення ситуації, у зв'язку з тим, що законопроект не відповідає вимогам часу", - пояснили в Кабміні.

Як повідомлялося, раніше Кабмін виступив ініціатором створення в Україні фінансової поліції, точніше, Служби фінансових розслідувань.

Дану службу запропоновано наділити небаченими повноваженнями. Передбачається, що це буде правоохоронний орган зі спеціальним статусом, контрольований президентом.

Його створення планується на базі підрозділів податкової міліції, боротьби з економічною і організованою злочинністю МВС, контррозвідувального захисту економіки СБУ, боротьби з контрабандою Держмитниці і Держфінінспекції.

Основні завдання РФР будуть полягати в контролі над фінансовою системою з метою запобігання злочинним посяганням.

Читайте також:

Голова податкової вважає, що контролювати бізнес має тільки його відомство

В Україні створять фінансову поліцію

Захарченко хоче, щоб економічні злочини розслідувалися МВС

Комментарии
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...