Азаров порекомендував українській опозиції брати приклад з російської

1 лютого 2013 в 11:31

На Давоському форумі українська опозиція говорила, що в країні править злочинний режим. Зовсім інша справа - виступи російських опозиціонерів.

Николай Азаров и Дмитрий Медведев
Прем'єри Росії та України Дмитро Медвєдєв і Микола Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, опозиція має право критикувати владу тільки усередині країни. Про це він сказав в ході зустрічі з членами секретаріату Національної спілки журналістів, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"На останньому Давоському форумі українська опозиція була єдиним представником своєї країни, хто виступав і говорив - в Україні корупція, туди не можна вкладати гроші, там править злочинний режим. Не знайшлося жодної іншої, хто б свою країну на міжнародному форумі так опускав", - сказав він.

"Усередині країни я допускаю будь-які виступи опозиції, в будь-який тональності і з будь-якими фактами. Але як ти себе називаєш патріотом, думаєш, нібито, про благо народу і країни і так цю країну ненавидиш?" - заявив прем'єр.

Азаров зазначив, що він аналізував те, як проходив форум і порівняв виступи інших країн. "Тієї ж Росії, були представники російської опозиції на цьому форумі. Виступи російської і української опозиції - небо і земля. І за рівнем мислення, і за рівнем розуміння проблем", - додав він.

Читайте також:

Російський екс-міністр заявив, що Росія буде в Євросоюзі раніше за Україну

Янукович має намір провести у Києві свій Давос

Януковичу в Давосі повідомили про невизначені перспективи основного експорту України

Росію чекають три шляхи розвитку, і всі три - негативні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Володимир 1 февраля, 12:10 "В Україні корупція, туди не можна вкладати гроші, там править злочинний режим" Невже неправду сказали? Відкрили іноземцям страшну таємницю. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 27.49
EUR 29.32
Останні новини