Топ Новини

Азаров порекомендував українській опозиції брати приклад з російської

1 лютого 2013 в 11:31

На Давоському форумі українська опозиція говорила, що в країні править злочинний режим. Зовсім інша справа - виступи російських опозиціонерів.

Николай Азаров и Дмитрий Медведев
Прем'єри Росії та України Дмитро Медвєдєв і Микола Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, опозиція має право критикувати владу тільки усередині країни. Про це він сказав в ході зустрічі з членами секретаріату Національної спілки журналістів, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"На останньому Давоському форумі українська опозиція була єдиним представником своєї країни, хто виступав і говорив - в Україні корупція, туди не можна вкладати гроші, там править злочинний режим. Не знайшлося жодної іншої, хто б свою країну на міжнародному форумі так опускав", - сказав він.

"Усередині країни я допускаю будь-які виступи опозиції, в будь-який тональності і з будь-якими фактами. Але як ти себе називаєш патріотом, думаєш, нібито, про благо народу і країни і так цю країну ненавидиш?" - заявив прем'єр.

Азаров зазначив, що він аналізував те, як проходив форум і порівняв виступи інших країн. "Тієї ж Росії, були представники російської опозиції на цьому форумі. Виступи російської і української опозиції - небо і земля. І за рівнем мислення, і за рівнем розуміння проблем", - додав він.

Читайте також:

Російський екс-міністр заявив, що Росія буде в Євросоюзі раніше за Україну

Янукович має намір провести у Києві свій Давос

Януковичу в Давосі повідомили про невизначені перспективи основного експорту України

Росію чекають три шляхи розвитку, і всі три - негативні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Володимир 1 февраля, 12:10 "В Україні корупція, туди не можна вкладати гроші, там править злочинний режим" Невже неправду сказали? Відкрили іноземцям страшну таємницю. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...