Азаров попросив урядовців напружитися, щоб до травня відремонтувати всі дороги

13 березня 2013 в 11:17

Глава уряду закликав чиновників активізувати всі зусилля для того, щоб до травня всі дороги в Україні були приведені у належний стан.

azarov_1.jpg
Микола Азаров
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликав чиновників сконцентрувати всі ресурси заради того, щоб до травня завершити ремонт основних доріг в Україні. Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів.

"Потрібно сконцентрувати всі можливі ресурси держави і влади, знайти додаткові кошти, людей, техніку, щоб прискорити ремонт і завершити його до травня", - сказав Азаров.

За його словами, на сьогоднішній день вже відремонтовано 540 тис. кв. метрів на 12 тис. км автодоріг загального користування. Щодня на відповідних роботах задіяні від 300 до 500 бригад на 40 асфальтобетонних заводах.

Прем'єр також підкреслив, що для ремонту доріг, які перебувають у підпорядкуванні місцевої влади, необхідно знайти 700 тис. тонн асфальтобетону і 10 тис. тонн асфальту.

Крім того, Азаров доручив віце-прем'єрові Олександру Вілкулу прискорити створення програми будівництва автомобільних доріг у країні."Доручаю віце-прем'єр-міністрові Вілкулу прискорити створення довгострокової програми будівництва автодоріг з чіткими позначеними пріоритетами, сучасними вимогами, а також з розрахунками ресурсного забезпечення будівництва", - сказав глава уряду.

Прем'єр вважає, що програма повинна передбачати заходи щодо збереження існуючої мережі доріг, підвищення якості ремонту доріг, будівництва нових магістралей, реформування державного управління дорогами.

- Україна посіла щодо якості доріг 137 місце у світі зі 144

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду 6 лютого доручив сконцентрувати ресурси і зусилля на ремонті українських доріг.

Глава Кабміну тоді зауважив, що "сьогодні як ніколи нашими дорогами проїхати складно, а іноді просто неможливо". На його думку, зима "остаточно доконала" українські траси, і на стан деяких із них неможливо дивитися без сліз".

Відтоді "Укравтодор" регулярно звітує про свої успіхи у латанні ям на дорогах.

У той же час, у рейтингу якості доріг, підготовленому експертами Світового економічного форуму, Україна посіла 137 місце в світі зі 144. Фахівці оцінили якість українських доріг в 2,3 бала з 5 можливих.

Читайте також:

Азаров пояснив, чому в Україні погані дороги

"Укравтодор" відрапортував, що ям на основних дорогах країни майже не залишилося

Хто вкрав дороги?

У Києві розпочато "глобальний ремонт" автодоріг

За матеріалами: НБН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...