Топ Новини

Азаров не визнав претензій опозиції

19 квітня 2013 в 14:35

Претензій опозиції до роботи свого уряду Азаров не визнав, пов'язуючи порушення питання про відставку Кабміну з бажанням опозиції погіршити ситуацію у країні.

Азаров на часе вопросов к правительству в ВР
Микола Азаров
kmu.gov.ua

Уряд України готовий до конструктивної співпраці з парламентом для стабільного розвитку країни, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми готові до конструктивної співпраці як з парламентською більшістю, як опозицією, так і з громадськістю", - сказав він, виступаючи в парламенті у п'ятницю, 19 квітня.

Азаров не визнає претензій опозиції до роботи його уряду, пов'язуючи порушення питання про відставку Кабміну з бажанням опозиції погіршити ситуацію в країні і "набрати більше політичних балів".

Прем'єр нагадав, що представники опозиції вже були при владі, і саме їм країна "повинна бути вдячна" за кабальні ціни на російський газ, зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом підвищити тарифи на газ для населення і прийняти пенсійну реформу.

Звертаючись до присутніх, Азаров заявив: "Не треба плутати парламент з барикадами, а державну політику з мітингами. Всім нам потрібно важко працювати для великої мети - перетворення України на сучасну державу з високими стандартами життя. Ми готові на максимальні компроміси".

Нагадаємо, у п'ятницю Рада розглядає питання про недовіру уряду Азарова. Ініціювати розгляд резолюції про недовіру можуть мінімум 150 депутатів, а для її ухвалення необхідні не менше 226 голосів депутатів.

У разі прийняття резолюції прем'єр-міністр зобов'язаний подати президентові заяву про відставку уряду.

Читайте також:

Рада приступила до розгляду питання про відставку Азарова

Опозиція у травні має намір вимагати відставки Януковича

У разі відставки Азарова опозиція не буде голосувати за його наступника

Азаров назвав спробу відправити Кабмін у відставку фальстартом опозиції перед виборами

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...