Топ Новини

Автор резолюції Сенату США по Україні наполягає, що її було прийнято за всіма правилами

28 вересня 2012 в 14:29
Сенатор Річард Дурбін нагадав, що резолюція попередньо обговорювалася на відкритому засіданні сенатського комітету з міжнародних справ і була ним підтримана. Політик зазначив, що в резолюції члени Сенату США одностайно засуджують політичне ув'язнення Юлії Тимошенко.
durbin.jpg
talkingpointsmemo.com

Резолюцію Сенату США по Україні, що закликає звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко, було прийнято одноголосно в ході відкритого голосування з дотриманням всіх норм і правил. Про це ZN.UA повідомили в прес-службі автора резолюції американського сенатора Річарда Дурбіна.

«Дану резолюцію було прийнято одноголосно в ході відкритого голосування в Сенаті. Це стандартна процедура, що застосовується при розгляді питань, з яких існує узгоджена, однозначна точка зору більшості. Всі правила і процедури в даному випадку були дотримані, ніхто їх для цього не міняв», - йдеться в коментарі Дурбіна, переданому ZN.UA його прес-службою.

«Звичайно ж, прийняття такої резолюції не зовсім влаштовує українську владу, але вона говорить про те, що члени Сенату одностайно засуджують політичне ув'язнення Юлії Тимошенко», - зазначив керівник прес-служби сенатора Макс Глейшман.

- У МЗС назвали резолюцію Сенату США по Україні «декларативною» і «необов'язковою»

«
Крім того, ця резолюція готувалася впродовж кількох місяців. Усі відомства (сенаторські офіси) було оповіщено про те, що сенат має намір розглянути це питання, аби вони могли представити свої зауваження та заперечення. Резолюція попередньо обговорювалася на відкритому засіданні сенатського комітету з міжнародних справ і була ним підтримана. Твердження про те, що тут нібито були якісь порушення процедури, не мають під собою жодних підстав», - говориться в коментарі.

В прес-службі підкреслили, що «якщо тут і присутні якісь «сумнівні» обставини, то вони стосуються якраз причин ув'язнення Юлії Тимошенко, де вона перебуває вже протягом багатьох місяців».

Подробиці читайте в статті Тетяни Силіної «Не будіть звіра у «слонах» і «ослах» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Посол США запевнив, що резолюція по Україні відображає думку всього Сенату

Янукович запевнив, що серйозно поставився до резолюції Сенату США щодо Тимошенко

Сенат США прийняв резолюцію по Україні c вимогою звільнити Тимошенко

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...