Топ Новини

Аваков: У Партії регіонів я числюся в «безнадійних»

27 листопада 2012 в 13:50
Колишній губернатор Харківської області розраховує повернутися в Україну якнайшвидше, щоб «повернути країну в лоно реального, а не бутафорського парламентаризму».
avakov.jpg
segodnya.ua

Колишній губернатор Харківської області Арсен Аваков має намір найближчим часом повернутися з Італії в Україну і приступити до виконання обов'язків народного депутата. За словами Авакова, Партія регіонів не намагається переманити його до провладної більшості, оскільки вважає «безнадійним».

«Я маю намір повернутися якомога швидше. Настільки швидко, наскільки дозволять формальні обставини, які вимагають певного часу», - сказав Аваков у коментарі «Українській правді».

«Виходжу з того, що пряма норма Конституції, рішення Конституційного суду - де є пряма норма захисту від переслідування обраного народного депутата - буде досить швидко реалізовано», - додав він.

«Розраховую, що в найближчі кілька днів будуть дотримані відповідні формальності і припинені санкції, які на підставі сумнівних, по суті - політично мотивованих аргументів були передбачені з боку органів прокуратури», - додав він.

У той же час він вважає, що зараз в Україні депутатська недоторканність працює на забезпечення демократії.

«Ми переживаємо відрізок (сподіваюся, не тривалий), коли норма недоторканності для депутатів - таки працює як механізм забезпечення балансу і демократії в державі. Причому як для опозиційних, так і для провладних депутатів», - заявив він.

Відповідаючи на питання, чи намагалися представники Партії регіонів переманити його в більшість, Аваков сказав: «Ні. Я думаю, що у них числюся в безнадійних».

Відповідаючи на запитання, чи вирішив він, в якому комітеті хотів би працювати, Аваков відповів: «Про це я прийму рішення, порадившись із керівництвом партії і фракції «Батьківщина». Є напрацювання і міркування. Але парламентська робота у моєму розумінні - це, перш за все, злагоджена командна гра».

Він також заявив, що першими завданнями є відмова від «ганебних явищ»: «голосування за відсутнього депутата, процесу політичної корупції у парламенті - міграції депутатських «тушок». «Треба повернути країну в лоно реального, а не бутафорського парламентаризму», - заявив він.

Нагадаємо, стосовно Арсена Авакова в Україні було порушено кримінальну справу, після чого він виїхав за кордон. Пізніше Аваков був оголошений в міжнародний розшук і був затриманий в Італії. Його захист надав суду документи, які свідчили про переслідування Авакова в Україні, і довів, що це переслідування відбувається з політичних мотивів. Тому італійський суд звільнив його з-під варти.

На парламентських виборах 28 жовтня Аваков обраний народним депутатом за списком ВО «Батьківщина» (№ 24 у списку).

Читайте також:

Італія відмовилася видати Авакова українській владі


У харківській компанії Авакова знову обшук

Біженець Аваков повернеться в Україну після оприлюднення ЦВК результатів виборів

Аваков заявив, що відмова в його екстрадиції — це вердикт українському правосуддю

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...