Топ Новини

Аваков поки не збирається просити політичного притулку

8 червня 2012 в 08:28
Голова Харківської обласної організації ВО «Батьківщина» Арсен Аваков, який звинувачується у незаконному відчуженні землі, має намір звернутися за наданням політичного притулку тільки в разі потреби.
avakov_08.jpg
avakov.com

Екс-голова Харківської облдержадміністрації, голова Харківської обласної організації ВО «Батьківщина» Арсен Аваков не виключає, що в разі необхідності може звернутися за наданням політичного притулку, проте, на його думку, зараз про це говорити передчасно.

«Про це говорити передчасно. Поки розберемося з судом щодо екстрадиції. Я, втім, не виключаю, що виникне така необхідність, це буде залежати від багатьох факторів», - заявив він.

Він зазначив, що поки чекає остаточного рішення суду з питання про його екстрадицію в Україну. «В даний час суд вивчає матеріали, надані МВС України із запитом на екстрадицію. Після цього ці матеріали будуть надані стороні захисту, вивчені адвокатами. І відбудеться остаточне судове засідання. До речі, як я і припускав, українське «правосуддя» зовсім не поспішає з поданням матеріалів - тому процес затягується», - зазначив він.

Він також висловив надію на об'єктивне і неупереджене рішення суду. «У рішенні суду, яке прийнято за підсумками попереднього слухання, дві третини загального обсягу тексту - визнання факту політичної мотивації мого переслідування. І це чітко свідчить про те, що італійський суд досить уважно вивчив матеріали справи і документи, надані моїм захистом. Тому і я, і мої адвокати, сподіваємося на об'єктивне і неупереджене рішення, яке буде мотивовано не політичною доцільністю, як це відбувається в Україні, а законом», - сказав Аваков.

Він підтвердив, що живе в орендованій квартирі, і у нього є «невеликий бізнес» в Італії. «Це підприємство ми з партнерами придбали багато років тому. Воно невелике, але оскільки в Європі нормальні умови для бізнесу, воно системно працює, і ніякі політичні катаклізми на нього не впливають», - сказав він.

Читайте також:

Апеляційний суд відмовився скасувати порушення кримінальної справи стосовно Авакова


Генпрокуратура визнала, що інформація про домашній арешт Авакова була «неточною»

Аваков стверджує, що його підпис під держактами, що стали причиною порушення кримінальної справи - підробка

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...