Топ Новини

Ассанж готовий пожити у посольстві Еквадору ще один рік

31 серпня 2012 в 09:15
Засновник WikiLeaks має намір залишатися в посольстві Еквадору у Лондоні доти, поки влада Швеції не зніме з нього звинувачення.

Джуліан Ассанж розраховує провести у посольстві Еквадору в Лондоні від 6 місяців до року. Саме стільки часу, на думку засновника порталу WikiLeaks, буде потрібно для узгодження умов його виходу з посольства - а доти, сподівається Ассанж, Швеція зніме з нього звинувачення у злочинах сексуального характеру, які і послужили підставою для ордера на арешт і запиту на екстрадицію.

Ассанж стверджує, що звинувачення Швеції сфабриковані і що влада країни має намір екстрадувати його до США, де його чекають вже куди більш серйозні переслідування за розголошення держтаємниці у зв'язку з публікацією конфіденційних дипломатичних матеріалів в 2010 році.

Переговори про долю Ассанжа між Великобританією і Еквадором поновилися цього тижня, і влада Кіто заявила, що підписання угоди, за якою Швеція гарантувала б Ассанжу, що у США його не переправлять, цілком реальне.

Ассанж, якому загрожує депортація з Великобританії до Швеції, 19 червня звернувся в посольство Еквадору в Лондоні з проханням про надання політичного притулку і сховався посольстві. Влада Еквадору прийняла рішення надати засновнику сайту WikiLeaks політичний притулок.

Читайте також:

Еквадор оголосив про перемогу над Великобританією: вона відмовилася від штурму посольства з Ассанжем

Ассанж з балкона посольства Еквадору в Лондоні закликав США припинити «полювання» на WikiLeaks

Британська влада має намір зняти дипстатус з посольства Еквадору в Лондоні для екстрадиції Ассанжа

Інтерпол підтвердив статус Ассанжа як особливого розшукуваного злочинця

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...