Асоціація з ЄС неможлива, поки лідери української опозиції сидять у в'язницях

10 лютого 2012 в 14:45
У Європі не бачать можливості підписати Угоду про асоціацію, поки лідери української опозиції перебувають за ґратами.
euroflag__ukrflag-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Країни ЄС не допустять підписання Угоди про асоціацію з Україною, поки лідери опозиції залишаються ув'язненими і не можуть займатися політикою. Про це пише посол Великобританії в Україні Лі Тернер у блозі на «Українській правді».

«Якщо лідери опозиції, ув'язнені у результаті недосконалих судових процесів, не будуть звільнені і не отримають можливості брати участь у політичній діяльності, то малоймовірно, що Угода про асоціацію буде підписана або ратифікована», - зауважив посол.

За його словами, вимоги всіх урядів країн-членів ЄС має бути задоволено до того, як можна буде підписувати Угоду про асоціацію з Україною.

Крім того, за словами посла, перш ніж Угоду про асоціацію можна буде ратифікувати, необхідно задовольнити вимоги всіх парламентів країн-членів ЄС, включно з Хорватією як державою-кандидатом та Європейським парламентом.

«Тому виглядає малоймовірним, що якийсь із цих етапів відбудеться, поки лідери опозиції залишаються ув'язненими і не можуть займатися політикою», - зауважив Тернер.

«Таким чином, ці важливі угоди як найважливіший інструмент здійснення європейської інтеграції України не почнуть діяти», - додав він.

За словами Тернера, українські чиновники даремно сподіваються, що елементи Угоди про асоціацію та Угоди про зону вільної торгівлі можна буде ввести в дію попередньо, на тимчасовій основі без підписання і ратифікації.

«На практиці це також виглядає малоймовірним», - додав посол.

Нагадаємо, що у грудні Євросоюз відмовився підписувати з Україною вже готову Угоду про асоціацію через згортання демократії у країні.

Читайте також

Посол Франції: Підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС поки неможливе

Угоду про асоціацію Україна-ЄС затвердять у березні

Янукович думає, що Європа відклала Україну через кризу

МЗС сподівається парафувати Угоду з ЄС у I кварталі 2012 року

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...