Асад заявив, що Сирія поплатилася за відмову підкорятися Заходу

30 серпня 2012 в 05:59
Політично погляди Сирії щодо Ірану були несумісні з вимогами Заходу. Президент Сирії поклав відповідальність за кровопролиття у країні на Туреччину.
bashar_asad_29135.jpg
president.gov.ua

Сирія поплатилася за власні політичні погляди, які були не сумісні з вимогами Заходу. Про це заявив в інтерв'ю сирійському телеканалу «Ад-Дунья» президент САР Башар Асад.

«Ми платимо ціну за те, що завжди дотримувалися власних поглядів, позиції, не підпорядковувалися наказам Заходу? Співпрацювали з Іраном, - сказав він. - Вимога розірвати відносини з Іраном завжди була неприйнятною для нас».

Президент також зазначив, що Сирія була «єдиною державою, яка не просто утрималася під час голосування в Лізі арабських держав з приводу вторгнення до Лівії, але проголосувала проти».

Зокрема, Асад висловив своє ставлення до пропозиції сусідньої Туреччини про встановлення так званих буферних зон між ворогуючими сторонами, нібито необхідних для захисту мирного населення.

Дамаск не дасть згоди на встановлення в країні таких зон. "Розмови про встановлення у Сирії буферних зон не мають під собою жодних підстав, ми не погодимося на встановлення в нашій країні непідконтрольних нам зон", - заявив Асад.

Він, окрім того, звинуватив турецький уряд у розпалюванні кровопролиття в країні. "Туреччина безпосередньо несе відповідальність за кровопролиття у Сирії", - вважає Асад.

Шиїтський Іран є головним регіональним партнером Сирії.

Також він зазначив, що повстання в Сирії з самого початку не було мирним і призвело до загибелі військовослужбовців сирійської армії.

«Демонстрації у Сирії з самого початку не мали мирний характер, - заявив президент. - З першого тижня повстання почали гинути наші солдати».

У той же час президент Сирії сказав, що домігся певних успіхів у боротьбі проти озброєних опозиціонерів, але попередив, що йому буде потрібен ще якийсь час для того, щоб повернути контроль над всією територією країни.

Протистояння лояльних Асаду сил і повстанців у Сирії триває з весни 2011 року. За оцінками правозахисників, за цей час у Сирії загинули не менше 20 тисяч осіб.

Читайте також:

Сирійські повстанці захопили ракети урядових військ (ВІДЕО)

Захід допоможе Сирії тільки після розриву відносин Дамаска з Іраном

Сирійські повстанці збили вертоліт над Дамаском (ВІДЕО)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...