Ар'єв: Вашингтон сумнівається в передбачуваності дій Януковича

21 жовтня 2011 в 10:11
Поведінка офіційного Києва змушує Вашингтон сумніватися в передбачуваності дій Януковича і, тим більше, компанії.
arev.jpg
glavcom.ua

Про це в своїй статті для ZN.UA пише народний депутат Володимир Ар'єв. За його словами, у Вашингтоні люблять аналізувати і вміють робити прогнози. Тому минуле розшукуваного ФБР Семена Могилевича не вселяє їм оптимізму щодо можливих майбутніх учинків його партнерів з українського уряду та найближчого оточення Януковича.

«Після розмов про долю Юлії Володимирівни і, мабуть, певних обіцянок від українських візаві високого рівня, а також після побаченого результату суду влада США стурбувалася з приводу високозбагаченого урану в Україні. Особливо насторожує не небажання України передати уран до ядерного саміту в Кореї, як того дуже прагне Обама, а спроба відтягнути урочистий момент до 2014—2015 року. Американці вважають це непорозуміння «технічним моментом», але вже видно — це дипломатичне пояснення».

В. Ар 'єв зазначає, що близькі до Білого Дому експерти, які можуть говорити більше, ніж кадрові службовці, вже не впевнені, що «новий український режим не почне торгувати тим, чим не можна з тими, з ким не можна.

«
Нині прямих сигналів немає, але поведінка офіційного Києва змушує Вашингтон сумніватися в передбачуваності дій Януковича і, тим більше, компанії. І якщо тут, не доведи Господи, з’являться сигнали, то наслідки можна побачити на прикладі колишніх клептократичних режимів. Ґрунт уже готовий», - вважає політик.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Володимира Ар'єва «Наступна станція - санкції»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...