Топ Новини

Арбузов стане головним антирейдером в Україні

29 квітня 2013 в 09:26

Арбузов вважає, що це дозволить поліпшити інвестиційний клімат в Україні, і наблизити Україну до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

арбузов arbuzov
Сергій Арбузов

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов має намір очолити Антирейдерський комітет України найближчим часом. Про це він повідомив у неділю в ефірі телеканалу "Інтер".

"Я в недалекому майбутньому очолю Антирейдерський комітет у нашій країні", - сказав він.

За словами Арбузова, він буде вивчати питання щодо труднощів для іноземного бізнесу в Україні.

"Ми будемо працювати публічно, будемо показувати пресі, що ми робимо. Я думаю, що цей крок дуже серйозний для ситуації, в якій ми сьогодні", - сказав Арбузов.

Він також повідомив, що уряд в найближчому майбутньому запропонує ряд пільг українським підприємствам, які будуть виплачувати зарплату своїм співробітникам легально.

"Я поділюся планами, які уряд має щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду. Ми сьогодні робимо все необхідне, щоб зацікавити підприємства платити зарплату легально. Ми розробимо ряд пільг для підприємств, які будуть платити зарплату легально. І ми запропонуємо незабаром ці механізми. Я думаю, що бізнес їх оцінить", - сказав Арбузов.

Він підкреслив, що в Україні зараз непросто працювати, хоча б тому, що йде процес змін і реформування.

За його словами, очолений ним антирейдерський комітет дозволить поліпшити інвестиційний клімат в Україні, і тим самим наблизить країну до підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Раніше повідомлялося про те, що Арбузов задекларував 2,765 млн грн доходів за 2012 рік. Тоді як загальна сума доходів членів його сім'ї - дружини і двох неповнолітніх синів - склала 13,393 млн грн.

Читайте також:

Арбузов заробив в 2012 році у п'ять разів менше, ніж його дружина і діти

В опозиції не всі депутати хотіли відставки уряду, - Арбузов

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...