Топ Новини

Арбузов розповів американському послу про важливість стратегічного партнерства

15 січня 2013 в 10:58

Посол США продовжує зустрічі з новопризначеними українськими чиновниками. З Арбузовим говорили про стратегічне партнерство, двосторонні контакти і реформи.

Арбузов и Теффт
Поговорили з перекладачем

У понеділок, 14 січня, відбулася зустріч першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова з послом США в Україні Джоном Теффтом.

Як повідомляє прес-служба Арбузова, сторони обговорили актуальні питання українсько-американських відносин. Арбузов відзначив важливість для України стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами. Були обговорені плани двосторонніх контактів на поточний рік, у тому числі у форматі Українсько-американської Ради з торгівлі та інвестицій.

"Посол побажав Арбузову успіхів на посаді першого віце-прем'єр-міністра і запевнив у готовності Сполучених Штатів і надалі підтримувати реформи в Україні", - говориться в повідомленні прес-служби першого віце-прем'єр-прем'єра.

Як повідомлялося, 24 грудня 2012 року президент Віктор Янукович призначив першим віце-прем'єр-міністром Сергія Арбузова, що в останні два роки обіймав посаду голови Національного банку України.

Читайте також:

Рибак розповів американському послу про прагнення всіх депутатів в Європу

Посол США нарахував щонайменше 13 проблемних округів на парламентських виборах

США сподіваються, що до 2015 року Тимошенко буде звіьнена і візьме участь у президентських виборах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...