Топ Новини

Апеляційна колегія Верховного суду РФ підтвердила законність ліквідації Об'єднання українців Росії

23 серпня 2012 в 10:34
Представники організації в суді просили зберегти статус об'єднання, зазначаючи, що воно служить на благо громадян як України, так і Росії, і серед можливих порушень закону немає таких, які зачіпали б чиїсь права.
20120822203321.jpg
comments.ua

Апеляційна колегія Верховного суду (ВС) РФ 23 серпня підтвердила законність рішення про ліквідацію загальноросійської громадської організації "Об'єднання українців Росії" за порушення закону про громадські організації, повідомила в ході оголошення рішення суддя Галина Манохіна.

Таким чином, колегія залишила без задоволення скаргу представників організації.

Представники організації в суді просили зберегти статус об'єднання, зазначаючи, що воно служить на благо громадян як України, так і Росії, і серед можливих порушень закону немає таких, які зачіпали б чиїсь права.

Нагадаємо, 18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії та виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

- У Москві після ліквідації Об'єднання українців створили Український конгрес Росії

Після цього МЗС України розповсюдило заяву, в якій було зазначено, що рішення Верховного суду РФ свідчить про упереджене ставлення в Росії до діяльності української діаспори.

9 квітня Міністерство юстиції Росії зареєструвало нову Федеральну національно-культурну автономію «Українці Росії», на установчий з'їзд якої не допустили українських журналістів, а українська діаспора заявляла, що нова організація створюється без її відома.

26 травня 2012 в Москві представники української діаспори прийняли рішення про створення Українського конгресу Росії (УКР) - всеросійської організації української громади в РФ


Читайте також:

МЗС звинуватило Росію в упередженому ставленні до української діаспори

«Об'єднання українців Росії» оскаржить рішення суду про ліквідацію організації

Москва ліквідує Об'єднання українців Росії


У Росії закриють ще одну організацію українців

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...