Аннан доповів про готовність Сирії 10 квітня почати врегулювання конфлікту

2 квітня 2012 в 18:35
Кофи Аннан доповів про готовність влади Сирії не пізніше 10 квітня розпочати виконання його плану з врегулювання конфлікту. У Дамаску чекають, що і опозиція зробить зусилля для того, щоб виконати план Аннана. Інформацію підтвердив і постійний представник Сирії при ООН.
Kofi Annan.JPG
agra-alliance.org

Спецпосланець ООН і ЛАД по Сирії Кофи Аннан доповів про готовність влади Сирії не пізніше 10 квітня почати виконання його план з врегулювання конфлікту, заявила постпред США при ООН Сьюзан Райс.

"Пан Аннан попросив СБ ООН підтримати рішення про те, що 10 квітня - це крайній термін (для початку виконання плану). З урахуванням того, що йдеться про термінове питання, він попросив Радбез почати обмірковувати питання про відправку в Сирію місії спостерігачів ООН", - сказала вона.

Західні ЗМІ відзначають, що цю інформацію підтвердив і постійний представник Сирії при ООН, який додав, що в Дамаску очікують, що і опозиція зробить зусилля для того, щоб виконати план Аннана.

Раніше деякі ЗМІ повідомили з посиланням на дипломатичні джерела, що Аннан проінформував СБ ООН, що в Дамаску висловили готовність не пізніше 10 квітня розпочати виконання частини його плану з мирного врегулювання.

За словами Аннана, починаючи з 10 квітня, у сторін конфлікту в Сирії буде 48 годин на те, щоб припинити бойові дії. Також ще до 10 квітня сирійським військовим слід вивезти усе важке озброєння з міст і почати процес виведення військ.

Крім того, спецпосланець відзначив, що Радбезу є сенс почати обмірковувати план з відправки в Сирію місії, яка спостерігатиме за тим, чи виконуватиметься сторонами конфлікту угода про припинення вогню.

Водночас, Аннан визнав, що на даний момент не бачить ніякого прогресу в Сирії, що стосується припинення вогню.

Як повідомлялося, раніше в понеділок Аннан у ході відеоконференції доповів Радбезу про хід своєї роботи. Журналістів на цей захід допущено не було.

Читайте також:

Сирія погодилася на план Кофи Аннана з врегулювання військового конфлікту

У Сирії урядові війська катують дітей, - ООН

Кортеж президента Сирії обстріляли повстанці

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...