Андрухович: Якщо мене внесуть у партійні списки, суспільство буде приреченим

27 грудня 2011 в 10:28
Письменник Юрій Андрухович заявив, що не збирається приймати участь у парламентських виборах. Таким чином він прокоментував заяву екс-міністра МВС Юрія Луценка, який вважає, що для оновлення опозиції балотуватися мають такі діячі як Ю.Андрухович, Ярослав Грицак, Сергій Грабовський, В’ячеслав Брюховецький та інші.

«Заяви Луценка я сприймаю з великою повагою, тому що він молодець. У своєму нинішньому чистилищі тримається бездоганно - дай Боже кожному. Ну, і пише надзвичайно сильну проникливу публіцистику. В його особі ми поступово здобуваємо абсолютно непересічного політика-інтелектуала (хоч як оксюморонно це, здавалось би, звучить). Тому, звичайно, він має своє особливе право, своє бачення того, що треба робити для перемоги на виборах і хто має бути у списку. Я вдячний йому за згадування також і мого прізвища, це для мене честь. Інша справа, що сам я себе в жодному списку аж ніяк не бачу», - заявив Ю.Андрухович.

Письменник зазначив, що у списку він буде обмежений і малоефективний.

«У списку я неефективний, бо залежний від «генеральної лінії» чи «командної гри». Було б великою помилкою мене до якогось списку включити. А ще більшою помилкою - мені на це погодитися. Усім нам непогано б усвідомити такий парадокс, що без незалежних індивідуалістів, не обтяжених посадами, партійними квитками чи номерами у прохідних частинах списків, суспільство просто приречене», - Ю.Андрухович.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...