Андрухович: Парламентські вибори будуть брутально сфальсифіковані

29 грудня 2011 в 12:38
Вже тепер можна зі стовідсотковою впевненістю спрогнозувати, що парламентські вибори 2012 року будуть брутально сфальсифіковані, вважає письменник Юрій Андрухович.
andruhovich.jpg
sumno.com

«Слово «брутально» тут аж ніяк не метафоричне: струси мозку, звихнуті щелепи і вивезення на розправу до лісу опозиційних активістів здаватимуться ще не найжорсткішими методами впливу на остаточний результат. Влада до цього вже давно готується, зрештою, вона не переставала ніколи готуватися до цього — це, можливо, єдине, що вона вміє. Вона сама себе загнала у таке порочне коло, де їй, щоб утримуватися, доводитиметься діяти все кримінальніше. Це своєрідна прогресія — і дай Боже, щоб не геометрична», — сказав він у коментарі ZN.UA.

Але, як вважає письменник, опозиція цілком може отримати більшість у наступному парламенті.

«Реалістичніше думати про те, що ще до початку кампанії опозиція все-таки якось там тактично об’єднається. Об’єднуватися в них вийде не «за щось», а лише «проти», але навіть і цього було б тепер достатньо, щоби принаймні здобути невелику кількісну перевагу в парламенті і сформувати антипрезидентську більшість. Закони така більшість швидше за все проводити не зможе, бо Янукович їх ветуватиме, але крові його адміністрації вона попсує добряче, тим самим готуючи ґрунт для усунення його від влади на виборах 2015-го. Або, скажімо — чому б не помріяти? — на якихось раніших, дострокових виборах», — резюмував Ю.Андрухович.

Детальніше читайте в матеріалі Інни Ведерникової «Чи можлива зміна влади в Україні наступного року?» у передноворічному номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...