Топ Новини

Андрухович: Кожен день процесу над Тимошенко віддаляє Україну від цивілізованого світу

4 серпня 2011 в 08:03
Відомий український письменник та громадський діяч Юрій Андрухович переконаний, що кожен день судового процесу над екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко «жахливо віддаляє Україну від цивілізованого світу».

«Усе це, включно з умовами, в яких відбувається процес, велика ганьба для України», - сказав Ю.Андрухович в інтерв’ю інтернет-виданню «Політична думка».

На його думку, зараз влада, вагається з вироком Ю.Тимошенко, оскільки боїться жорстких санкцій Заходу.

«Ситуація здається мені патовою, тож влада сама не знає, що з нею (Ю.Тимошенко – ред.) робити. З одного боку вона категорично не дозволить виправдального вироку, бо це не тільки розв'язало б Тимошенко руки в її політичній боротьбі, але й спричинило би фантастичний стрибок її рейтингів. Вийшовши переможницею з цієї без перебільшення межової ситуації, Тимошенко вже тільки перемагала б - і так аж до президентських виборів з ними ж включно», - переконаний Ю.Андрухович.

«З іншого боку влада розуміє, що будь-який засуджувальний вирок так само наражає її, владу, на значні, м'яко кажучи, неприємності - про що представники Заходу говорять їй уже цілком відкритими і все менш дипломатичними текстами. У будь-якому разі застосування санкцій тут неминуче. Але тільки після виголошення вироку, до вироку ніяких санкцій не буде», - вважає письменник.

На його думку, в цілому це той випадок, про який кажуть «і так зле, й так недобре». «От влада й вагається, що вибрати - перемогу Тимошенко на майбутніх виборах чи дуже жорсткі санкції Заходу. При цьому вона ще й побоюється, що в дійсності санкції можуть виявитися навіть куди жорсткішими, ніж вона здатна передбачити», - наголосив він.

«Отож влада сподівається, що з неба впаде якесь несподіване третє рішення - і можна буде «з честю» з цієї ситуації вийти. А щоб час не тягнувся даремно, вона справді вдається до такого собі садизму за принципом «не вб'ю, то хоч крові поп'ю»», - сказав Ю.Андрухович.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...