Топ Новини

Амністованому Корнійчуку можуть пред'явити позов на 6 млн грн

9 грудня 2011 в 20:28
До колишнього заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, якого звільнили за амністією, може бути поданий позов про відшкодування збитків "Нафтогазу Україна".
korniychuk_3.jpg
usdp.kiev.ua

Як відомо, Є.Корнійчука звинувачували в перевищенні повноважень і службовій підробці.

"Корнійчуку доведеться заплатити близько восьми тисяч гривень судових витрат. І не виключено - ще більше шести мільйонів гривень збитків на користь НАК "Нафтогаз Україна", якщо компанія подасть цивільний позов", - наголошується в повідомленні.

"Ви звільнені від кримінальної відповідальності за нереабілітуючими обставинами. На підставі закону України про амністію в 2011 році. За таких обставин ви не звільняєтесь від громадянської відповідальності. Тобто від відшкодування шкоди заподіяної злочином", - так оголосила свій вирок суддя.

Сам Є.Корнійчук, вислухавши вердикт, заявив, що ним незадоволений. Але інших варіантів, каже - не було. З юриспруденції і політики - колишній чиновник - йти не збирається.

"Я і мій захист протягом цього року наполегливо працювали, щоб отримати виправдувальний вирок. На жаль, не відбулося. Але, те рішення, яке зараз було оголошено, на мій погляд, у нинішній ситуації є кращим, що я міг отримати", - зазначив екс-заступник міністра юстиції.

За матеріалами: Українська правда , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...