Американські юристи не знайшли доказів політичної мотивації у вироку Тимошенко

13 грудня 2012 в 09:28
Юристи американської фірми Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom однозначно довели, що вирок Юлії Тимошенко не був політично мотивованим.
tymoshenko.jpg
tsn.ua

Міністерство юстиції України отримало незалежний звіт юридичної компанії "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP" щодо правового дослідження "газової справи" екс-прем'єра Юлії Тимошенко, в якому йдеться про відсутність політичних мотивів у цьому вироку.

"Доповідь ... свідчить про те, що Юлія Тимошенко безпідставно стверджує про політичну мотивацію у цій справі і не надає жодних фактів, які могли б стати причиною для скасування її вироку у відповідності з європейськими або американськими стандартами. У доповіді також наголошується, що поведінка Тимошенко в суді була б неприйнятною в інших країнах і, швидше за все, це мало б наслідком рішення про неповагу до суду", - наводить прес-служба Мін'юсту витримки зі звіту юрфірми.

У Мін'юсті пояснили, що "газова справа" Тимошенко викликала інтерес і увагу міжнародного співтовариства, яка зосереджувалася на претензії екс-прем'єра щодо політичної мотивації справи і порушень її прав, тому міністерство звернулося з проханням до провідної міжнародної юридичної фірмі провести дослідження цієї справи з урахуванням всіх правових документів та думок усіх сторін.

За інформацією прес-служби Мін'юсту, у звіті "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP" показано, як Ю.Тимошенко перевищила свої повноваження і скоїла злочин:

1) підготувала директиви, в яких викладались умови, про які вона домовилась з прем’єр-міністром Російської Федерації;

2) дала доручення керівнику НАК "Нафтогаз України" підписати угоду з "Газпромом" без її схвалення Кабінетом міністрів України, погрожуючи звільнити його в разі відмови підписати зазначену угоду;

3) ввела в оману керівника НАК "Нафтогаз України", надавши йому офіційний документ з її підписом й печаткою Кабінету міністрів України, не зважаючи на те, що Кабінет міністрів України не затверджував цей документ під назвою "директиви".

"Навіть у випадках, коли доповідь "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP" ставить під сумнів деякі процесуальні рішення суду, зазначається, що ці рішення приймалися з урахуванням дій підсудної, спрямованих на перешкоджання або зупинку роботи суду", - йдеться у повідомленні.

"Суд прийшов до висновку, що дії Тимошенко спричинили суттєву шкоду, оскільки громадяни України, внаслідок укладеного договору, платять найвищу ціну за газ у Європі. У цьому сенсі, кожен громадянин України є жертвою цього злочину", - підкреслює Мін'юст.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Екс-прем'єр відбуває покарання у Качанівській виправній колонії у Харкові.

Читайте також:

Опозиція відмовиться від прізвища Тимошенко в назві фракції

Тимошенко буде єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2015 року

Німецький лікар з клініки «Шаріте» не вважає Тимошенко важко хворою

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...