Топ Новини

Адвокати просять дозволу зустрічатися з Тимошенко хоча б уночі

29 серпня 2011 в 08:17
Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко попросила суд розглянути клопотання про встановлення режиму слухання кримінальної справи і дозволити адвокатам зустрічатися з підзахисною вночі і у вихідні, аби мати можливість готуватися до судових засідань.

"Враховуючи графік судових засідань, режим роботи слідчого ізолятора, захист позбавлено ​​можливості зустрічатися з підзахисною і готуватися до захисту в суді. Тому ми просимо дозволити нам спілкуватися з Тимошенко вночі і у вихідні дні, або встановіть режим, який дозволить підзахисній спілкуватися із захисниками", - заявив захисник Олександр Плахотнюк.

Ю.Тимошенко підкреслила, що суд порушує її право на захист, відмовляючи в наданні часу для підготовки до судових засідань разом з адвокатами.

"Я заявляю клопотання про те, щоб ви призначали судові засідання хоча б через день або виділяли щотижня два дні, щоб я мала можливість готуватися зі своїми захисниками в СІЗО. Вже 24 дні, поки я знаходжуся у СІЗО, лише двічі допустили до мене захисників", - сказала підсудна.

Суддя Родіон Кірєєв у відповідь звинуватив сторону захисту в затягуванні розгляду справи.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко вкотре попросила суд дозволити лікарю та медичній сестрі, яким вона довіряє, взяти у неї аналіз крові для обстеження.

23 серпня медична комісія у слідчому ізоляторі провела обстеження стану здоров'я екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко. Народний депутат Сергій Власенко заявив після цього, що обстеження проводилося тільки візуально.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...