Топ Новини

Адвокат вважає незаконною експертизу, призначену Тимошенко

28 червня 2012 в 12:47
Адвокат Микола Сірий заявив, що згідно з Конституцією, жодна людина без його згоди не може піддаватися медичним, науковим та іншим дослідам.

Призначення судово-медичної експертизи Юлії Тимошенко прямо порушує її конституційні права. Про це заявив один з адвокатів засудженого екс-прем'єра Микола Сірий.

«Згідно з 28-ю статтею Конституції, жодна людина без її згоди не може піддаватися медичним, науковим та іншим дослідам. В даному випадку, коли була неможливість судового процесу, суд ухвалив рішення, на мою думку, незаконним способом, шукати вихід з цієї ситуації і призначив експертизу, яка прямо порушує конституційні права людини», - сказав він.

При цьому адвокат не сказав, чи відмовляється Тимошенко від участі в експертизі: «Про це я не можу заявити, у мене немає таких повноважень».

Як повідомлялося, під час засідання у справі корпорації «ЄЕСУ» 25 червня Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання сторони держобвинувачення про призначення судмедекспертизи стану здоров'я Тимошенко. Своє рішення суд мотивував тим, що з початку судового розгляду справи і досі у суду немає ніяких точних відомостей про стан її здоров'я.

Суддя також повідомив про те, що якщо Тимошенко буде відмовлятися від обстеження, то експертиза може бути проведена на основі існуючих медичних документів.

Наступне судове засідання у справі ЄЕСУ призначено на 10 липня. Як очікується, до цього часу повинна бути проведена судмедекспертиза здоров'я Тимошенко.

Читайте також:

Власенко не вірить, що суд задовольнить касацію у газовій справі

Cудмедекспертиза Тимошенко прискорить винесення вироку у справі ЄЕСУ, — Власенко

Німецька опозиція закликала Меркель привезти Тимошенко

Виправдати Тимошенко в Євросуді допоможе справа азербайджанського журналіста

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...