Адвокат Тимошенко наполягає на зникненні з "газової справи" 213 сторінок і 13 томів від СБУ

29 серпня 2011 в 16:23
Адвокат екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Юрій Сухов наполягає на тому, що з "газової справи" пропала частина матеріалів.
nalog_goss_business_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

 "Якщо слідчий доклав кудись ці матеріали, то тільки не в кримінальну справу, оскільки наступні томи - це томи судові, а в судові томи слідчий ніяк не може докласти матеріали справи", - сказав він журналістам у понеділок у Києві

Крім цього, за словами Ю. Сухова, зникло ще 13 томів, що були зібрані до справи Службою безпеки України (СБУ). "Я не знаю, про що говорить прокуратура, але є наше клопотання в 1-му томі, є супровідний лист Служби безпеки України, в якому зазначено, що до нього додається 13 томів, і цих 13 томів немає (у справі - ІФ). І я думаю, що ще далі будуть питання, пов'язані з відсутністю матеріалів не лише цих 213 сторінок, а ще й 13 томів, які збирала СБУ", - підкреслив адвокат.

Як повідомлялося, захисник Ю. Тимошенко Олександр Плахотнюк заявив раніше, що з матеріалів "газової справи" зникло 213 сторінок, посилаючись на вивчення матеріалів 5-14 томів справи. Ю. Тимошенко розцінила цей факт, як свідчення фальсифікації справи.

Держобвинувач у справі Лілія Фролова прокоментувала цю заяву, повідомивши, що слідчий направляв 522 сторінки справи на проведення економічної експертизи, після чого ці матеріали були перерозподілені за різними томами. При цьому вона також заявила, що в матеріалах "газової справи" 21 том.

У понеділок головуючий у "газовій справі" суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв завершив зачитувати 17-й том справи і розпочав читати наступний, 18-й том вже судового слідства.

Раніше повідомлялося, що в матеріалах справи 20 томів, 14 з яких - матеріали досудового слідства.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...