Адвокат: Один з ув'язнених надавав Іващенку медичну допомогу

14 грудня 2011 в 17:11
Колишньому тимчасово виконуючому обов'язки міністру оборони Валерію Іващенку перед судовим засіданням міжхребцеві диски вправляв "умілець" із СІЗО. Про це журналістам у перерві засідання суду повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.
ivashenko.jpg
tochka.net

"Зранку нашому підзахисному для вгамування гострого болю в хребті у СІЗО медичні працівники вимушені були зробити укол знеболювального («Диклофенак»), а потім залучили «умільця» з числа так званого спецконтингенту, який перебуває у СІЗО, для вправлення Іващенку зміщених міжхребцевих дисків. Зважте - не лікар, не фельдшер, взагалі не медичний працівник, а ув’язнений вправляв Іващенку три диски", - сказав Б.Нечипоренко.

Він підкреслив, що це є ілюстрацією "можливостей СІЗО" при наданні необхідної медичної допомоги.

"А після цього Іващенка в лежачому положенні в автозаку доставили до суду. Це вже навіть не знущання, а катування, якому в тому числі потурає суд", - підкреслив адвокат.

Також він повідомив, що ліки, рекомендовані В.Іващенку невропатологом ще 22 листопада, зокрема, уколи, почали робити лише через тиждень, а крапельниці не встановлюють і до сьогоднішнього дня.

Як зазначив Б.Нечипоренко, ліки надаються не медчастиною СІЗО, оскільки їх там немає, а їх за власний кошт купують рідні В.ІВащенка.

Наприкінці жовтня суд вкотре відмовився звільнити В. Іващенка на підписку про невиїзд. Під вартою він перебуває з серпня 2010 року.

На початку грудня адвокат підзахисного заявив про різке погіршення здоров'я В. Іващенка.

За матеріалами: Українська правда , Українські новини ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...