Адвокат Немирі запевнив, що той не причетний до фінансування «Батьківщини» через офшори

27 грудня 2012 в 11:39
Інформація першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна про незаконне фінансування партії є безпідставною, стверджують в «Батьківщині». Адвокат Немирі отримав відповідь компанії Річ Консалтинг в якій йдеться, що у його підзахисного не було контрактів з ними.

Інформація першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна про те, що народний депутат від "Батьківщини" Григорій Немиря ухиляється від слідства, не відповідає дійсності: Немиря вже був на допиті в генпрокуратурі, і сьогодні піде ще раз. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив адвокат Немирі Микола Титаренко.

Титаренко підкреслив, що як тільки Немиря отримав запрошення з'явитися до Генпрокуратури у встановленому законом порядку, то тут же з'явився на допит.

Титаренко також спростував інформацію про те, що допит був припинений на вимогу Немирі - він тривав близько 3,5 годин. При цьому питання Немирі слідчий ставив  всього півгодини, а весь інший час розглядав клопотання адвоката про звукозапис допиту. В задоволенні клопотання було відмовлено.

Адвокат стверджує, що допит був перерваний за ініціативою слідчого і не відновлений, незважаючи на прохання Немирі продовжити допит і його готовність давати вичерпні відповіді на питання слідчого.

За словами Титаренка, Немирі було вручено повістку з вимогою з'явитися в Генпрокуратуру 27 грудня о 14:00.

Захист направив запит компанії Річ Консалтинг, в незаконній оплаті послуг якої звинувачується Немиря. В офіційній відповіді за підписом керівника компанії говориться, що ніяких контрактних відносин з Немирею у Річ Консалтинг не було, і ніяких платежів від нього компанія не отримувала.

«Тому все, що стверджував шановний Ренат Кузьмін про незаконне фінансування партії Батьківщина, на мою думку, є безпідставним, і в мене на руках є документи, які підтверджують це», - додав Титаренко.

Нагадаємо, минулого тижня Немиря був допитаний у Генпрокуратурі у справі про фінансування партії Батьківщина з-за кордону. «Немиря підтвердив, що ця фірма Річ Консалтинг йому добре відома. Директор цієї фірми є особистим другом Немирі. І все, що пов'язано з цією фірмою, Немиря знає... Слідчому портапили в руки документи, з яких випливало, що послуги політичної партії оплачувалися іноземними компаніями, а рахунки на оплату піар-послуг БЮТу виставлялися на заступника голови Немирю», - заявив журналістам Ренат Кузьмін.

20 грудня з'явилася інформація, що в ГПУ розслідують фінансування партії «Батьківщина» за рахунок коштів одного з київських центрів конвертацій.

Читайте також:

У «Батьківщині» пообіцяли показати фінансову звітність партії

Заступника  голови «Батьківщини» Немирю допитали в Генпрокуратурі

Генпрокуратура зайнялася перевіркою джерел фінансування «Батьківщини»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...