Адвокат матері Гонгадзе здивований свідченнями Пукача

30 серпня 2011 в 11:12
Свідчення, які почав давати сьогодні екс-голова Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, можуть у майбутньому вплинути на кваліфікацію його дій в рамках даної кримінальної справи. Таку думку висловив адвокат Андрій Федур.

«Я для себе почув вже дещо цікаве з того, що, на мій погляд, буде впливати на кваліфікацію дій О.Пукача», - сказав він.

А.Федур сказав, що не може повідомити деталей того, що говорить на суді О.Пукач, оскільки дана кримінальна справа містить в собі елементи державної таємниці, і він не може ці речі розголошувати.

Адвокат повідомив, що до перерви О.Пукач давав свідчення за першими двома епізодами справи, які стосуються перевищення повноважень при знищенні документів, і нападу на журналіста Олександра Подільського. «Питання про вбивство Г.Гонгадзе поки взагалі ще не досліджувалося», - сказав А.Федур.

За його словами, до даного епізоду суд може дійти після перерви. Він зазначив, що О.Пукач «дає дуже цікаві свідчення, і, як я розумію, далі буде ще цікавіше».

Нагадаємо, В.Теличенко виступає за розсекречення обвинувального висновку у справі О.Пукача.

31 березня Генпрокуратура затвердила обвинувальний висновок
щодо О.Пукача.

О.Пукач тривалий час знаходився в розшуку, і у липні 2009 року був затриманий у Житомирській області спільними зусиллями Генпрокуратури і СБУ. З 23 липня за рішенням суду О.Пукач перебуває під вартою. 31 січня Печерський районний суд міста Києва визнав правомірним скасування слідчим Генпрокуратури звинувачення О.Пукачу в частині здійснення ним вбивства журналіста Г.Гонгадзе на замовлення.

У той же час, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що справа проти екс-генерала Олексія Пукача не може бути кваліфікована як замовне вбивство.

У перевищенні влади та службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Г.Гонгадзе звинувачують екс-президента України Леоніда Кучму. Кримінальну справу щодо Л.Кучми порушено 21 березня 2011 року.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини