Адвокат Луценка знову заявив відвід судді Медушевській

7 липня 2012 в 07:21
Адвокат Юрія Луценка сьогодні заявив відвід судді Ганні Медушевській. Баганець аргументував заяву тим, що суддя порушила право підсудних і захисту допитати свідків. Медушевська у складі колегії суддів неодноразово приймала рішення про відмову випустити Луценка з-під варти.
Lucenko
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Адвокат колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Олексій Баганець заявив відвід судді Ганні Медушевській.
 
Баганець аргументував заяву тим, що суддя порушила право підсудних і захисту допитати свідків, коли на минулому засіданні зачитала протоколи допитів досудового слідства.
 
Ще однією причиною для відводу, на думку адвоката, є те, що Медушевська у складі колегії суддів неодноразово приймала рішення про відмову випустити Луценка з-під варти.
 
 
Баганець нагадав, що 3 липня Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт екс-міністра і його утримання під вартою. "Враховуючи це, на мою думку, ви, ваша честь, не можете брати участь у цьому процесі", - підкреслив Баганець.
 
Прокурори виступили проти відведення. Один з них, Віктор Клименко, назвав заяву Баганця упередженою і передчасною.
 
Сам Луценко заяву про відвід підтримав.
 
Вислухавши аргументи сторін, Медушевська вийшла в дорадчу кімнату.
 
 
Нагадаємо, 3 липня ЄСПЛ визнав незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ Луценка - він був проведений з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність). Крім того, Європейський суд визнав порушення статті 18 Конвенції з прав людини в справі Луценка. Фактично це означає, що екс-міністра визнано політичним в'язням.
 
Луценка затримали 26 грудня 2010 року. Відтоді він перебуває в Київському СІЗО. 27 лютого 2012 Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі.
 
Епізод звинувачень, який стосується візування продовження оперативно-розшукової справи щодо водія Володимира Сацюка в рамках розслідування справи про отруєння на той час кандидата в президенти Віктора Ющенка, виділений в окреме виробництво, і внаразі за ним триває судовий процес.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...