Топ Новини

Адвокат Луценка: Всі таємниці у справі вже розкрито

2 грудня 2011 в 07:27
Нічого секретного у справі екс-міністра МВС Юрія Луценка немає, хоча суддя Сергій Вовк не раз говорив про закрите судове засідання. Про це заявив адвокат екс-міністра внутрішніх справ Олексій Баганець.
baganec.jpg
tochka.net

«У цій кримінальній справі нічого дуже засекреченого немає, і вона не перешкоджає нам з'ясовувати істину у справі. Я не буду детально описувати, які матеріали перебувають у цьому томі під грифом «таємно», але там нічого нового для нас, що могло б стати підставою для повороту слідства в інший бік, теж немає», - зазначив він.

«Закрите засідання буде, напевно, у кінці судового процесу. Чому? Тому що у справі є один том під грифом «
таємно», але я вважаю, що це не буде чимось таким, що змінить ситуацію у справі», - сказав він.

«Швидше за все, питання на закритому засіданні будуть стосуватися інформації, яка належить до державної таємниці, але я заявляю авторитетно, що у цій кримінальній справі самим органом досудового слідства було розсекречено все, що можна було розсекретити, тому нічого нового там бути не може», - зазначив адвокат.

«Щоб ви знали, навіть особи співробітників Департаменту оперативної служби (ДОС) є
таємною інформацією, їхні анкетні дані, я вже не кажу про їхні функціональні обов'язки, а їх всіх не тільки засвічено у судовому засіданні, їх і допитано, аж до методів своєї роботи. Тому нічого нового очікувати не варто», - резюмував він.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...