Адвокат вбивці Щербаня запропонував допитати Ахметова 6

23 січня 2013 в 21:25

Адвокат кілера впевнений, що ні Лазаренко, ні Тимошенко до злочину не причетні.

У справі про вбивство депутата Євгена Щербаня необхідно допитати бізнесмена Ріната Ахметова. Про це заявив екс-адвокат Вадима Болотських, засудженого за вбивство Євгена Щербаня, Дмитро Поїзд в ефірі телеканалу ТВі, повідомляє "Українська правда".

"Ахметова потрібно допитати, я, будучи в Генпрокуратурі, бачив, як прокурори боялися Ріната Ахметова", - сказав адвокат.

"Він знав всіх цих людей. Наскільки мені відомо, Ахметов був там скарбником у тій групі. Інакше чому він так пішов вгору? Звідки він взяв стартовий капітал?" - додав він.

Крім того, Поїзд розповів, що Болотських не співпрацював ні з Тимошенко, ні з Павлом Лазаренком.

- Адвокат Вадима Болотських Дмитро Поїзд: "Прокуратурів у справі Щербаня чекає розчарування"

"Ні з Тимошенко, ні з Лазаренком Болотських не зустрічався. Не вів він з ними жодних переговорів щодо отримання зброї або грошей. Гроші він отримав від людей з групи Кушніра", - сказав адвокат.

"Слідство намагалося з'ясувати, хто був замовником вбивства, але не надто цього домагалося. В основному доводили, хто вбив Щербаня. Ось Болотський сказав, що вбивав він", - згадує Поїзд.

"Позиція Болотських була така, що він прийшов у бідну Україну і допоміг знищити олігархів. Болотський вважав себе Робіном Гудом. Він говорив, що Щербань олігарх і шкодить народу", - додав адвокат.

Як відомо, навесні 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив громадянина Росії Вадима Болотських до довічного ув'язнення за вбивство Щербаня.

Читайте також:

Луганський суд ще в 2003 році визнав Лазаренка непричетним до вбивства Щербаня

У справі Щербаня немає доказів того, що кілера оплачували Тимошенко або Лазаренка, - адвокат

Адвокат: Вбивця Щербаня розуміє, що буде живий, поки не дасть показань на Тимошенко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
6 коментарів
 • diversantka 24 января, 08:57 Злата, я повністю з вами погоджуюсь. Вона не біла та пухнаста, хоч як би це з себе не вдавала. За нею ще той шлейф злочинів, але нарешті прокуратура взялася за те, з чого треба було починати. Швидкі, гроші кіотського протоколу, газові контракти - все це було значно пізніше, ніж ті злочини, які вони здійснювали разом з Лазаренком. І хоч кажуть, що в неї не було власних мотивів, але вбити Щербаня дуже хотів Лазаренко, а вона йому допомогла замовити кілерів. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Злата 23 января, 23:54 по моему народ уже устал от этих разборок с тимошенко. если она виновата - значит ей отвечать. сейчас же жалкими выглядят ее попытки реабилитироваться. а еще жальче - заявления ее адвокатов. к тому же понятно, что дымы без огня не бывает. не было бы столько грехов - не было бы и такого поворота дел. Пшонка заявил, материалы дела есть. он действительно не стал бы рисковать и заявлять обвинения преждевременно. а где же "друзья тимошенко", почему не слышно оправданий? не спешат ее оправдывать. да и слова ее друга лазаренко как то звучат уж очень не убедительно. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Ніна Громенко 23 января, 23:44 Боже.. згадали кримінальні розборки. та в кого ж їх не було? тикни пальцев в кожного другого і попадеш. а де сам вбивця? чи його тимошенко закопала? у ццьому всьому болоті ясно тільки одне - у слідства докази є, а в тимошенко нема, і про це їй конкретно заявили. а це вже "пацан сказал, пацан сдєлал". значить в матеріалах справи було настільки доказів, наскільки адвокати тимошенко не захотіли їх приймати. шановні адвокати , покажіть справжню професійність, дайте серйозне заперечення стороні звинувачення. адже коли українці почують тільки жалібний стогін і плач - а це не я, це всі він він... думаю, висновки будуть самі собою зрозумілі. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • diversantka 23 января, 23:04 Те, що цю справу на весь світ коментує не Кузьмін, а Пшонка, вже доводить, що Генпрокуратура має сильну доказову базу. Пшонка б не став ризикувати своєю репутацією та закордонним паспортом) Просто перевищення службових повноважень друзі тимошенко ще могли видати за політичне переслідування, але підозра у замовленні вбивства вже ніяк на політичне переслідування не тягне.
  GOR 24 января, 11:38
  -- "Те, що цю справу на весь світ коментує не Кузьмін, а Пшонка, вже доводить, що Генпрокуратура має сильну доказову базу" -- Коли це Пшонці була потрібна "доказова база"? Вспам'ятайте його заяви про Луценка і Тимошенко, яких після в Европі визнали політв'язнями. Пшонка, на мій погляд, - тип прокурора Вишинського (ідейний тупий служака) - той, на кого нацькувало начальство, стає для нього особистим ворогом і знищується любим способом, без розбору. Про себе в такі моменти він забуває.
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Briston 23 января, 22:00 Кiнчиться тим, що ПроФФесор допоможе розтавити крапки над i: суспiльство буде краще поiнформованим про справжнiх злодiiв в законi - Ахметова i себе коханого. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...