Адміністрація колонії не знає про те, що Тимошенко вже 5-й день голодує

25 квітня 2012 в 10:55
Тимошенко не передавала керівництву Качанівської колонії заяви про те, що вона оголосила голодування. За словами заступника начальника ДПтС, в екс-прем'єра у камері холодильник набитий продуктами.
timoshenko.jpg
3oko.net

Керівництву Качанівської колонії не надходило ніяких офіційних заяв від екс-прем'єра України Юлії Тимошенко про оголошення голодування. Про це заявив перший заступник голови Державної пенітенціарної служби Сергій Сидоренко.

«Така фраза, яка сьогодні прозвучала, що голодування для виправної колонії я не оголошувала. Тоді що це за голодування - політичне, напевно?», - сказав він.

При цьому він пояснив, що є певна процедура, яка стосується тих осіб, які в колонії оголосили голодування. За його словами, таку особу поміщають в окреме приміщення, їй приносять три рази на день продукти харчування, якщо відмовляється від них, це фіксується.

У контексті сказаного Сидоренко відзначив, що у приміщенні, в якому знаходиться Тимошенко, є холодильник, в якому багато продуктів. «Ми з вами теж можемо голодувати, але, коли захочемо - можемо підійти до холодильника і взяти продукти», - сказав він.

Нагадаємо, раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив про те, що екс-прем'єр має намір голодувати доти, поки не вичерпаються сили. Тимошенко оголосила голодування з 20 квітня.

Читайте також:

Тимошенко: Я думала, що настали останні хвилини мого життя

Власенко: Тимошенко бив заступник начальника колонії

Влада поширила фальшиве відео про Тимошенко - «Батьківщина»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...