Топ Новини

Адміністрацію Януковича оптимізують, збільшивши кількість чиновників

16 січня 2013 в 23:09

Чисельність адміністрації президента збільшиться на 5%. Однак до збільшення витрат на її утримання це призвести не повинно.

Виктор Янукович
Віктор Янукович

Оптимізація структури адміністрації президента України призведе до незначного збільшення її чисельності без збільшення витрат на утримання. Про це повідомив глава адміністрації Сергій Льовочкін.

"Безпосередньо голові адміністрації президента України підпорядковано головне державно-правове управління. Із змін я також хочу відзначити те, що створюється головне управління з питань гуманітарного розвитку. На сьогодні посада керівника цієї структури вакантна, хоча найближчим часом президент планує затвердити кандидатуру на цю посаду", - сказав Льовочкін.

За його словами, нещодавно призначений на посаду радника президента Ігор Калінін буде курирувати роботу головного управління з питань безпеки та оборонної політики і головного управління з питань діяльності правоохоронних органів. Також Льовочкін повідомив, що Калінін 16 січня 2013 року призначений президентом Віктором Януковичем головою комісії при главі держави з питань громадянства.

Всі вищеперелічені зміни призведуть до незначного, у межах 5%, збільшення чисельності АПУ, без збільшення витрат на її утримання. В цілому ж, оптимізація структури Адміністрації покликана відповідати тим суспільно-політичним завданням, які стоять сьогодні перед суспільством і владою в Україні", - зазначив глава адміністрації.

Також він повідомив, що зміни у структурі адміністрації спрямовані на підвищення ефективності комунікації президента з суспільством.

"Оптимізація структури адміністрації покликана забезпечити виконання низки ключових завдань, визначених президентом України. По-перше, це реалізація його соціальних ініціатив. По-друге, підвищення ефективності комунікацій глави держави з суспільством. І, по-третє, - розвиток гуманітарних і соціальних аспектів роботи державної влади", - сказав Льовочкін.

Читайте також:

Адміністрація Януковича і Нацбанк у 2012 році "скупилися" більш ніж на мільярд гривень

В адміністрації Януковича пояснили, чим тепер буде займатися Портнов

Глава адміністрації президента володіє двома автомобілями Mercedes і мотоциклом Harley Davidson

Новим заступником Льовочкіна може стати кіровоградський губернатор

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...