Кличко не проти, щоб його депутати голосували разом з Партією регіонів

1 серпня 2012 в 14:49
Кличко також не виключає, що в його парламентській фракції під час голосування за ключові питання за відсутніх депутатів будуть голосувати їхні колеги.
klichko.jpg
ukrday.com

 

Члени партії «УДАР», в разі проходження до Верховної Ради, можуть голосувати разом з депутатами від Партії регіонів. Про це заявив лідер «Удару» Віталій Кличко на прес-конференції після завершення з'їзду своєї партії.
 
«Якщо питання будуть принципово на користь державі, то ми будемо голосувати ... Якщо питання будуть стосуватися інтересів людей, інтересів країни, я впевнений, що ці питання можуть об'єднувати різні партії», - сказав він.
 
 
Крім того, Кличко задекларував намір особисто голосувати у Верховній Раді. «Я буду голосувати виключно своєю карткою. Свою картку я не збираюся нікому передавати», - сказав лідер партії.
 
Він додав, що вимагатиме такої ж поведінки від соратників. «Одне скажу, що кожен депутат несе персональну відповідальність за голосування і він повинен персонально голосувати», - сказав Кличко.
 
Разом з тим, він не виключив, що під час голосування за ключові питання за відсутніх депутатів зможуть проголосувати їхні колеги. «Якщо питання принципове і архіважливе (то це можливо) ... Я сподіваюся, що таких випадків не буде», - сказав Кличко.
 
Як відомо, за законом кожен депутат повинен голосувати у Верховній Раді особисто.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...