Топ Новини

24 квітня Рада обере омбудсменом Лутковську, - Литвин

27 березня 2012 в 07:14
24 квітня Верховна Рада України розгляне питання про обрання омбудсмена. За словами Володимира Литвина, на сьогодні зібрано більше 260 підписів депутатів за кандидатуру Валерії Лутковської.
valeriya_lutkovskaya.jpg
news2000.com.ua

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що 24 квітня уповноваженим ВР з прав людини буде обрано урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерію Лутковську.

Литвин зазначив, що дане питання буде розглядатися парламентом 24 квітня. За його словами, на даний час за кандидатуру Лутковської зібрано «понад 260 підписів». Він додав, що інших кандидатур на цю посаду немає.

На уточнююче питання, чи буде він, як голова ВР, вносити свою кандидатуру, Литвин відповів, що «якщо 261 депутат вніс пропозицію, то мені потрібно почекати, тому що ви прекрасно розумієте, що інакше це просто холостий постріл».

«Я не звик робити такі дії», - додав він.

Литвин, відповідаючи на питання, чи буде 24 квітня Лутковська обрана омбудсменом, зазначив: «Я можу сказати, що так».

«Я думаю, що і ви це знаєте, і я це знаю, що робота ведеться колосальна, і це буде той унікальний день, коли у Верховній Раді Україні будуть присутні практично всі народні депутати», - зазначив Литвин.

На посаду омбудсмена були висунуті дві кандидатури - правозахисника Євгена Захарова, який набрав у ході голосування в парламентом 15 березня 134 голоси, і Лутковської, яку підтримали 212 депутатів.

Читайте також

Рада не змогла обрати наступника Карпачової

Лутковська відмовилася відповідати на питання депутатів про порушення прав Тимошенко і Луценка

Уповноважений з прав став жертвою уповноважених з інтересів

Захаров відмовився вдруге балотуватися в омбудсмени

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...