Топ Новини

24 червня Тимошенко відвідають колишні президенти Польщі та Європарламенту

22 червня 2012 в 05:39
Пенітенціарна служба дозволила екс-президентові Польщі Олександру Кваснєвському і екс-президенту Європарламенту Патріку Коксу відвідати екс-прем'єра Юлію Тимошенко. Зустріч відбудеться 24 червня.
tymoshenko.jpg
tymoshenko.ua

Державна пенітенціарна служба України погодилася пустити до екс-прем'єра України Юлії Тимошенко колишнього президента Республіки Польща Олександра Кваснєвського і екс-президента Європейського парламенту Патрiка Кокса. Про це повідомили в Державній пенітенціарній службі України.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, на адресу пенітенціарної служби надійшло звернення від Міністерства закордонних справ України з проханням про організацію зустрічі Кваснєвського і Кокса з Тимошенко.

Пенітенціарна служба розглянула звернення і проінформувала МЗС про готовність сприяти в організації цього візиту, запланованого на 24 червня.

Нагадаємо: Європарламент 6 червня оголосив, що за справою Тимошенко від імені Євросоюзу спостерігатимуть авторитетні політики - Олександр Кваснєвський і Патрік Кокс, які готові вирушити до Києва. На них покладено завдання - розв'язати кризу у взаєминах Євросоюзу з Україною.

Читайте також:

Про санкції щодо української влади заговорили навіть партнери Партії регіонів у Європарламенті

Європейські соціал-демократи відмовляються компрометувати себе співпрацею з Партією регіонів

Європарламент призначив спостерігачами за процесами проти Тимошенко двох екс-президентів

Екс-президент Європарламенту: Україна вже опинилася в ізоляції

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...