Топ Новини

100 євродепутатів зустріли Євгенію Карр оплесками

4 жовтня 2011 в 10:50
Сьогодні донька екс-прем’єра Юлії Тимошенко Євгенія Карр та заступник голови партії "Батьківщина", колишній віце-прем‘єр-міністр України Григорій Немиря зустрілися з Генеральним Секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом у Страсбурзі (Франція). Про це повідомляє персональні сайт Ю.Тимошенко.

Під час зустрічі, на якій обговорювалися питання політично-вмотивованого переслідування лідера опозиції Юлії Тимошенко та членів її колишнього уряду, порушення фундаментальних прав та демократичних процедур, Т.Ягланд підкреслив, що країна, яка є членом Ради Європи, повинна дотримуватися європейських демократичних прав і процедур, а не порушувати їх.

"Саме цього ми очікуємо від української влади", - сказав він. "Ми продовжуємо уважно відслідковувати ситуацію, тому що ті напрямки, в яких рухається сьогодні Україна, викликають у нас все більше занепокоєння".

Генеральний Секретар Ради Європи наголосив: "Ми очікуємо, що найближчим часом буде знайдено вихід із цієї ситуації".

Крім того, учора відбувся виступ Євгенії Карр та Григорія Немирі на засіданні фракції Європейської народної партії (ЄНП) у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Майже 100 євродепутатів та запрошених зустріли Євгенію Карр оплесками. Перед цім відбувся виступ представника Датського Гельсінського Комітету з прав людини, автора двох доповідей про судове переслідування опозиції в Україні Мікаеля Лінгбо.

Як відомо, 3-6 жовтня Євгенія Карр та Григорій Немиря перебувають з візитом у Страсбурзі (Франція) для надання інформації провідним європейським політикам щодо останніх подій у судовій справі проти Юлії Тимошенко. Григорій Немиря та Євгенія Карр проведуть низку зустрічей з європейськими політиками, зокрема з представниками усіх політичних груп ПАРЄ, керівниками окремих комітетів ПАРЄ та з Президентом ПАРЄ Мевлютом Чавошоглу.

Нагадаємо, перерву в суді Ю.Тимошенко до 11 жовтня в ЄС деякі дипломати назвали гарним знаком.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...