В Астані пояснили, що дірка в казахстанському прапорі в центрі Лондона - авторська задумка

27 липня 2012 в 13:04
Казахський прапор був видозмінений за задумом дизайнерів. Причому, авторська задумка торкнулася не тільки його: на прапорах Куби та Хорватії пустують білі смуги, на японському прапорі - червоне коло.
1298309_M01.jpg
london2012.com

Встановлена в Лондоні композиція, на якій в центрі казахстанського прапора замість сонця знаходиться дірка, є дизайнерським задумом.

Як повідомив прес-секретар МЗС Казахстану Ільяс Омаров, "в центрі Лондона організована виставка, де представлені державні прапори країн-учасниць XXX літніх Олімпійських ігор, візерунки на левовій частці яких за задумом дизайнерів дещо видозмінені".

"За інформацією, яку ми отримали, це дизайнерський задум. Наприклад, на прапорах Куби та Хорватії пустують білі смуги, на японському прапорі - червоне коло. Наскільки нам відомо, ніхто з держав, чиї прапори були видозмінені, не звертався зі скаргами до організаторів Ігор", - зазначив він.

Як повідомив раніше казахстанський студент у Великобританії Азамат Каптагаєв, в центрі Лондона на Парламентській площі в рамках літньої Олімпіади встановлена композиція, на якій в центрі казахстанського прапора замість сонця знаходиться дірка.

- Черговий «дефект» на Олімпіаді-2012: Лондон прикрасили прапором Казахстану з діркою замість сонця (фото)

Олімпійські ігри в Лондоні ще не встигли розпочатися, а вже викликали чимало шуму. Наприклад, під час гри футбольного матчу між Північною Кореєю та Колумбією, замість прапора КНДР був показаний прапор Південної Кореї. Футболісти демонстративно пішли з поля. Проте організатори пізніше вибачилися за свою помилку.

Крім того, оформлювачі центральної лондонської вулиці Ріджент-стріт напередодні відкриття Олімпіади-2012 вирішили зняти національний прапор Тайваню з експозиції і замінити його на  прапор місцевого олімпійського комітету, щоб не викликати невдоволення Китаю.

Казуси з національними прапорами — не єдине, чим відзначилися організатори Ігор. На сайті Олімпіади в інформації про спортсменів російської команди місце їхнього народження позначено як “Ukraine Region”. Український штаб олімпійської делегації офіційно звернувся в оргкомітет Ігор в Лондоні з проханням виправити помилкові дані.

Читайте також:

МОК продовжує дивувати банальною неписьменністю, спровокувавши перший серйозний скандал на Олімпіаді (ВІДЕО)

Грищенко шокований бездарними помилками МОК щодо України

Організатори Олімпіади-2012 назвали Україну регіоном Росії

Скандал на Олімпіаді: південноосетинських спортсменів записали уродженцями Росії

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...