Топ Новини

Плани британської влади заробити на Олімпіаді-2012 обернулися гігантськими збитками

31 липня 2012 в 13:32
Лондон зазнає гігантських збитків замість того, щоб отримувати значні прибутки на проведення Олімпіади. Причина - "ліниві" туристи, яким немає діла до культурної сфери міста.
london_olimpiada3.jpg
london2012.com

Плани британської влади щодо зростання прибутків під час Олімпійських ігор-2012 у Лондоні, судячи з усього, приречені на провал. Приїхавши до міста, туристи і спортивні вболівальники мало виходять за межі Олімпійського парку і не витрачають так багато грошей на інші розваги, як хотілося б.

Всього ж, за даними The Financial Times, на Олімпійські ігри приїхало більше 100 тис. іноземних гостей. З одного боку, це багато (у будь-якому разі, значно більше, ніж на минулій Олімпіаді). А з іншого боку, у звичайний час Лондон відвідують близько 300 тис. туристів, які ходять в театри, музеї і охоче розлучаються зі своїми грошима.

Так, найбільших збитків зазнають музеї і театри (і тут ситуація в Лондоні схожа з проблемою, з якою зіткнулися культурні заклади Києва під час Євро-2012). Так, британська Асоціація провідних туристичних визначних пам'яток повідомила про падіння прибутку на 30-35%. При цьому члени суспільства не мають наміру опускати руки і всіляко намагаються залучити відвідувачів, наприклад, рідкісною відсутністю черг.

- Після початку Євро-2012 у Києві впала кількість відвідувачів закладів культури

Власники лондонських готелів також змушені різними способами залучати гостей. Багато з них були змушені скоротити ціни. Керуючий директор туристичної компанії Golden Tours Нік Палан вважає, що Олімпіада цього літа повністю знищила їхній бізнес. "Раніше готелі підняли ціни, а найбільші туроператори фактично зупинили продаж ще у травні. Наш прибуток за цей час скоротився на 20%", - заявив Палан.

При цьому в Лондоні все ж є один район, де прибутки власників різних закладів ростуть: це східна частина міста, де і знаходиться Олімпійський парк.

Читайте також:

Відкриття Олімпійських ігор у Лондоні подивилися близько 4 млрд людей

Польща на Євро-2012 недорахувала декількох сотень тисяч іноземних уболівальників

Більше мільйона уболівальників випили у фан-зоні на Хрещатику 200 тис. літрів пива

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...