Грищенко шокований бездарними помилками МОК щодо України

26 липня 2012 в 07:31
На сайті Олімпіади в інформації про спортсменів російської команди місце їх народження позначене як "Ukraine Region". Глава українського зовнішньополітичного відомства доручив посольству України у Великобританії зв'язатися з оргкомітетом Олімпіади з тим, щоб той виправив відповідні помилки.
grishenko_grischenko_grishchenko_3_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко назвав бездарною помилку організаційного комітету ХХХ Літніх Олімпійських ігор формулювання "Ukraine Region" при вказівці на сайті Олімпіади-2012 місця народження частини російських спортсменів.

"Слово "region" явно зайве. Бездарна помилка навіть з точки зору англійської граматики. З'ясуємо, чия помилка, і нехай виправляють", - написав Грищенко на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

Міністр доручив посольству України у Великій Британії зв'язатися з оргкомітетом Олімпіади для того, аби ті виправили відповідні дані на сайті.

Організатори Олімпіади-2012 назвали Україну регіоном Росії

Нагадаємо, на сайті Олімпіади в інформації про спортсменів російської команди місце їхнього народження позначено як "Ukraine Region". Український штаб олімпійської делегації офіційно звернувся в оргкомітет Ігор в Лондоні з проханням виправити помилкові дані.

У літніх Олімпійських іграх, які пройдуть з 27 липня по 12 серпня у Лондоні візьмуть участь 245 українських спортсменів. Українські спортсмени отримають від держави по 100 000 доларів за кожну золоту медаль на Олімпіаді.

Читайте також:

Організатори Олімпіади-2012 назвали Україну регіоном Росії


Скандал на Олімпіаді: південноосетинських спортсменів записали уродженцями Росії

Лукашенка не пустили на Олімпіаду в Лондоні

Грецьку легкоатлетку виключили з олімпійської збірної за расизм у Twitter

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...