Гімнаст Ігор Радивілов приніс Україні шосту бронзу Олімпіади

© sportonline.ua
Ігор Радивілов приніс своїй команді медаль, ставши третім в опорному стрибку. Тепер в активі України 2 золотих і 6 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку Україна йде на 23-му місці.

Український гімнаст Ігор Радивілов приніс своїй команді шосту бронзову медаль на Літніх Олімпійських іграх у Лондоні - в опорному стрибку.

У фіналі змагань він був третім, поступившись корейцеві Янг Хак Сеонгу, який взяв «золото» і росіянину Денису Аблязіну, який став срібним призером.

Спортивна гімнастика. Чоловіки. Опорний стрибок:

1. Хак Сеон Янг (Південна Корея) - 16.600
2. Денис Аблязін (Росія) - 16.399
3. Ігор Радивілов (Україна) - 16.316

Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

Нагадаємо, що всі сім медалей України до сьогоднішнього дня завоювали дівчата: "золото" у Яни Шемякіної (фехтування) і жіночої парної четвірки в академічному веслуванні, дві "бронзи" в Олени Костевич (кульова стрільба), по одній - у Юлії Калини (важка атлетика), Ольги Харлан (фехтування) і Ольги Саладухи (потрійний стрибок). Крім того, мінімум "бронзу" вчора гарантував собі боксер Олександр Усик.

Тепер в активі України 2 золотих і 6 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку Україна йде на 23-му місці. !zn

Ямайський бігун Усейн Болт переміг у стометрівці на Олімпіаді-2012 з новим рекордом (відео)