Топ Новини

Чиновники пояснили, як олімпійці виявилися на «жебрацькій» базі

25 липня 2012 в 16:07
У Держмолодьспорті констатують, що з 70 баз, які мають статус олімпійських, тільки одна частково відповідає світовим стандартам. Більшість об'єктів були побудовані ще в 70-і роки минулого століття, значна частина спортивних об'єктів була перепрофільована. Ще ряд існує тільки на папері.
70.jpg
tsn.ua

Державна служба молоді та спорту України визнає кричуще відставання вітчизняної спортивної інфраструктури від європейського і світового рівнів.

Про це йдеться в коментарі прес-служби Держмолодьспорту, зробленому в зв’язку із сюжетом на одному з центральних телеканалів 24 липня, в якому було показано перебування збірної з легкої атлетики на Навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Святошин" і зроблено акценти на складних побутових умовах, у яких проживають члени збірної.

У відомстві інформують, що 25 липня керівники Держмолодьспорту виїхали на Навчально-спортивну базу "Святошин", щоб на місці з'ясувати ситуацію з харчуванням спортсменів та умовами проживання. У повідомленні зазначається, що база не перебуває у державній власності і побудована в радянські часи.

- Українські спортсмени готуються до Олімпіади без нормального харчування та питної води (відео)

Як повідомили в Держмолодьспорту, насправді легкоатлетична збірна не тренується на базі, а частина спортсменів прибула сюди 21 липня з Харкова (де проходив заключний етап підготовки до Олімпіади - Командний чемпіонат України) з метою екіпірування команди для виїзду в Лондон. На стадіоні бази тренувань не проводять, він служить для розминки, а далі спортсмени їдуть на тренування в Ірпінь.

Разом з тим, бігових перешкод представники Держмолодьспорту нарахували на стадіоні 17, а не п'ять, як було заявлено в сюжеті. Держмолодьспорт звертає увагу, що розроблено нові нормативи харчування замість існуючих старих, які невдовзі будуть затверджені. Водночас проводиться перевірка з приводу заявленої спортсменами інформації щодо харчування.

«Разом з тим, керівництво Держмолодьспорту неодноразово заявляло про кричущу відсталість рівня вітчизняної спортивної інфраструктури від європейського та світового. За два минулих десятиліття, крім кількох футбольних стадіонів, в Україні практично не збудовано жодного великого спортивного об’єкта. З-понад 70 баз, які мають статус олімпійської, тільки база в Конча-Заспі частково відповідає світовим стандартам, загалом більшість об’єктів було збудовано ще в 70-ті роки минулого століття, значна частина спортивних об’єктів була перепрофільована. Ще низка їх, на жаль, існує тільки на папері», - інформує Держмолодьспорту.


 Відзначимо, що, за офіційними даними, Україна витратила на підготовку збірної до Олімпіади в Лондоні понад півмільярда гривень.

Читайте також:

Україна витратила 564 млн гривень на підготовку спортсменів до Олімпіади в Лондоні

Сьогодні футбольним матчем жіночих команд розпочнуться змагання Олімпіади в Лондоні

Медалі для літньої Олімпіади в Лондоні стали найдорожчими за всю історію ігор

Вчені зробили прогноз на Олімпіаду в Лондоні - переможуть китайці

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...