Топ Новини

З 1 липня в Україні заборонять аптеки «низьких цін»

13 квітня 2012 в 13:13
Назви «соціальна» аптека, аптека «низьких» або «кращих» цін є рекламою і з липня їх буде заборонено на вивісках. Залишиться тільки одне слово - «Аптека».
apteka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

В Україні з 1 липня 2012 року набере чинності положення, згідно з яким з вивісок аптек зникне інформація, що містить рекламу, повідомляє Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба).

Як наголошується у повідомленні, у п. 2.12 розділу II Ліцензійних умов вказано наступне: «На фасаді будівлі, де розміщується аптечний заклад, згідно з його призначенням має бути вивіска з зазначенням тільки виду закладу, а саме: «Аптечний склад (база)», «Аптека», «Аптечний пункт», «Аптечний кіоск». Біля входу в аптечний заклад на видному місці розміщується інформація про суб'єкт господарювання, режим роботи аптечного закладу. Для аптек та їхніх структурних підрозділів обов'язково повинна бути доступна інформація про місцезнаходження чергової (цілодобової) та найближчої аптеки. За бажанням ліцензіат може встановити сигнальний покажчик, який не є рекламою».

Відповідна норма була введена з метою недопущення маніпулювання свідомістю споживачів, оскільки останнім часом широкого поширення набули аптечні вивіски, в яких підкреслюється, що вони нібито спрямовані на певні верстви населення, або про низькі ціни в них. Скарги споживачів, проте, вказують на те, що така недобросовісна реклама часто не відповідає дійсності, відзначили У Держлікслужбі.

Як повідомила в ефірі одного з українських телеканалів перший заступник голови Держлекслужби Інна Демченко, «соціальна» аптека, аптека «низьких» або «кращих» цін, - якщо це є безпосередньою назвою установи, то вся ця інформація може бути розміщена бути на маленькій табличці біля входу, але на фасаді будівлі має бути написано тільки слово «Аптека».

Читайте також:

Інтернет-аптеки можуть повернути після 2014 року

Держрегулювання цін на ліки почнуть вводити з 1 травня

В Україні будуть відшкодовувати вартість ліків і введуть референтні ціни на них

На держтендерах лікарень Донбасу найбільше заробив Ахметов

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...