Топ Новини

Всесвітній день без тютюну відзначається 31 травня

31 травня 2012 в 06:59
За даними Держстату, в Україні за останні три роки частка курців у віці 12 років і старше зменшилася на 3,3 процентних пункту або більш ніж на 13%.
kurenie.jpg
world.fedpress.ru

31 травня у всьому світі відзначається всесвітній день без тютюну. День відмови від тютюну був проголошений у 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, він входить у систему всесвітніх і міжнародних днів ООН.

За даними ВООЗ, на сьогоднішній день 1 мільярд 300 мільйонів осіб на планеті перебувають в залежності від тютюну. Згідно зі статистикою, найбільша кількість курців зосереджена в країнах Східної Європи, Північної Африки та Азії.

На євразійському просторі за кількістю курців та смертей від тютюну впевнено лідирує Росія. При цьому Росія - одна з небагатьох країн, в якій кількість курців зростає, а не скорочується.

Читайте: Українські курці оскаржать тотальну заборону на паління в суді

ВООЗ нагадує, що паління є другою причиною смерті на глобальному рівні (після гіпертензії). В даний час від цього вмирає один з десяти дорослих у всьому світі.

Додамо, за даними Держстату, в Україні за останні три роки частка курців, у віці 12 років і старше зменшилася на 3,3 процентних пункту або більш ніж на 13%.

За останні п'ять років Україна покинула клуб країн, де найбільше курять і, згідно з даними звіту ВООЗ, за кількістю курців знаходиться на 24-му місці у світі, де є сусідами з Непалом, Іспанією і Сербією.

Читайте також:

Рада заборонила куріння практично скрізь

Кожен другий український школяр палив і пив пиво

Думку дітей використовували в антирекламі про скасування брендингу цигаркових пачок (відео)

Кількість курців в Україні за три роки зменшилася на півтора мільйона

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...